Головна сторінка-Dim-Bud
Нова якість сучасного житла
DIM – компанія-експерт у сфері проектування та будівництва житлових комплексів європейської якості. Наша досвідчена команда щоденно працює над тим, аби кожен мав змогу відчути, що таке дійсно комфортний ДІМ. Провокувати мрії про якісне житло – це наша мета. Реалізовувати ці мрії – наша почесна місія.
Головна сторінка-Dim-Bud
Про компанiю
Для нас не існує компромісу в таких питаннях як естетика, якість, технологічність. Кожна деталь у новому будинку продумана до найменших дрібниць, має своє місце і значення. Ми пропонуємо житло, що гармонійно поєднує сучасні технології, якісні матеріали та багаторічний досвід висококваліфікованих спеціалістів компанії.
Головна сторінка-Dim-Bud
Нова якість сучасного житла
До складу компанії DIM входять різні підрозділи, що супроводжують проект від стадії задуму до його введення в експлуатацію. Такий організаційний підхід не є випадковим – він дозволяє контролювати розвиток, вчасно вносити корективи, швидко реагувати на ринковий попит. Незалежно від складності завдань, ми знаходимо оптимальні рішення і реалізуємо проект якісно та у визначені терміни.
Кожен новий комплекс для DIM – це новий крок, нова перемога та нова «музика, що застигла у камені».
1
Технології

Використовуємо виключно найновітніші технології та перевірені матеріали. Ми завжди на крок попереду завдяки безупинному моніторингу останніх досягнень у сфері технологій будівництва.

2
Рацiональнiсть

У роботі над кожним проектом ми знаходимо баланс між зовнішньою привабливістю та функціональністю житлового комплексу. Раціонально враховуємогеографічні, ландшафтні та екологічні особливості територій, аби створити особливе середовище для затишного життя.

3
Архiтектура

Кожен наш житловий комплекс має сучасний та оригінальний зовнішній вигляд, незалежно від стилю. Архітектурні рішення всіх проектів розраховуються з особливою ретельністю і у підсумку затамовують подих.

4
Стабiльнiсть

Надійність інвестицій у довгостроковій перспективі перевірено часом. Наша компанія щороку демонструє стабільне зростання: розширює сфери діяльності, долучається до нових проектів та вчасно пропонує їх ринку нерухомості.

alt_ua
Новини
22. 08. 2017
Графік роботи на День Незалежності та вихідні
всі новини
alt_ua
Новини
11. 08. 2017
Вітаємо з Днем будівельника!
alt_ua
Новини
31. 07. 2017
Група компаній DIM допомогла облаштувати сквер в с. Підгірці
Про нас
Група компаній

«ОЛТА» – одна з найбільших українських компаній, яка працює на ринку більше 15 років.

Компанія DIM реалізовує проекти спільно зi стратегічним партнером – будівельною компанією «Доміан».

«АВН» – архітектурне бюро повного циклу, надає комплекс послуг з архітектурного проектування.

Партнери

«Бренд Бауміт» – надійна будівельна компанія з Австрії, якій давно властиві характеристики стабільного бізнесу: безпека, довіра, краса і якість.

Продукція ROCKWOOL використовується для утеплення, звукоізоляції і протипожежного захисту. Призначена для всіх видів будівельних конструкцій, будівель і споруд.

 Компанія ТОВ «АвиаБудСервис» надає комплексні рішення будівельних задач. «АвиаБудСервис» – наш партнер, професіоналізм і надійність якого перевірені часом.

Торгова марка «Бетон від Ковальської» є національним виробником будівельних матеріалів, що має найширший асортимент виробів із бетону, залізобетону і бетонних сумішей.

 «Дельта-Груп» – великий і надійний постачальник підйомних кранів, машин, механізмів та іншої будівельної техніки в оренду.

Корпорація «ТехноНІКОЛЬ» є одним з найбільших виробників і постачальників покрівельних, гідроізоляційних і теплоізоляційних матеріалів.

Про нас
Група компаній DIM – це девелоперсько-будівельний холдинг повного циклу, що працює на будівельному ринку України. До групи холдингу включені підприємства, які мають репутацію надійних партнерів і добре зарекомендували себе на ринку: «ОЛТА» – виробник віконних і дверних конструкцій, «Доміан» – будівельна фірма, «АВН» – архітектурне бюро. Ми зводимо житлові комплекси від фундаменту до повної готовності, супроводжуємо їх експлуатацію власними виробничими ресурсами. Такий підхід дозволяє інвесторам бути не тільки замовниками, а й партнерами – брати участь у прийнятті рішень із розвитку інфраструктури наших об’єктів.
Професійні спільноти
Компанія ДІМ є учасником - URE Club (Ukrainian Real Estate Club) та UBC (Ukrainian Building Community).
Центральний офіс