Головна сторінка-Dim-Bud
Нова якість сучасного житла
DIM – компанія-експерт у сфері проектування та будівництва житлових комплексів європейської якості. Наша досвідчена команда щоденно працює над тим, аби кожен мав змогу відчути, що таке дійсно комфортний ДІМ. Провокувати мрії про якісне житло – це наша мета. Реалізовувати ці мрії – наша почесна місія.
Головна сторінка-Dim-Bud
Про компанiю
Для нас не існує компромісу в таких питаннях як естетика, якість, технологічність. Кожна деталь у новому будинку продумана до найменших дрібниць, має своє місце і значення. Ми пропонуємо житло, що гармонійно поєднує сучасні технології, якісні матеріали та багаторічний досвід висококваліфікованих спеціалістів компанії.
Головна сторінка-Dim-Bud
Нова якість сучасного житла
До складу компанії DIM входять різні підрозділи, що супроводжують проект від стадії задуму до його введення в експлуатацію. Такий організаційний підхід не є випадковим – він дозволяє контролювати розвиток, вчасно вносити корективи, швидко реагувати на ринковий попит. Незалежно від складності завдань, ми знаходимо оптимальні рішення і реалізуємо проект якісно та у визначені терміни.
Кожен новий комплекс для DIM – це новий крок, нова перемога та нова «музика, що застигла у камені».
1
Технології

Використовуємо виключно найновітніші технології та перевірені матеріали. Ми завжди на крок попереду завдяки безупинному моніторингу останніх досягнень у сфері технологій будівництва.

2
Рацiональнiсть

У роботі над кожним проектом ми знаходимо баланс між зовнішньою привабливістю та функціональністю житлового комплексу. Раціонально враховуємогеографічні, ландшафтні та екологічні особливості територій, аби створити особливе середовище для затишного життя.

3
Архiтектура

Кожен наш житловий комплекс має сучасний та оригінальний зовнішній вигляд, незалежно від стилю. Архітектурні рішення всіх проектів розраховуються з особливою ретельністю і у підсумку затамовують подих.

4
Стабiльнiсть
Надійність інвестицій у довгостроковій перспективі перевірено часом. Наша компанія щороку демонструє стабільне зростання: розширює сфери діяльності, долучається до нових проектів та вчасно пропонує їх ринку нерухомості.
Новини
23. 05. 2017
DIM – генеральний спонсор Всеукраїнського чемпіонату з фігурного катання Kiev Open-2017
всі новини
Новини
22. 05. 2017
Група компаній DIM відкрила сквер понад 1 га біля ЖК «Автограф»
Новини
08. 05. 2017
Група компаній DIM вітає з Днем Перемоги!
О нас
Група компаній

«ОЛТА» – одна з найбільших українських компаній, яка працює на ринку більше 15 років.

Компанія DIM реалізовує проекти спільно зi стратегічним партнером – будівельною компанією «Доміан».

«АВН» – архітектурне бюро повного циклу, надає комплекс послуг з архітектурного проектування.

Партнери

«Бренд Бауміт» – надійна будівельна компанія з Австрії, якій давно властиві характеристики стабільного бізнесу: безпека, довіра, краса і якість.

Продукція ROCKWOOL використовується для утеплення, звукоізоляції і протипожежного захисту. Призначена для всіх видів будівельних конструкцій, будівель і споруд.

 Компанія ТОВ «АвиаБудСервис» надає комплексні рішення будівельних задач. «АвиаБудСервис» – наш партнер, професіоналізм і надійність якого перевірені часом.

Торгова марка «Бетон від Ковальської» є національним виробником будівельних матеріалів, що має найширший асортимент виробів із бетону, залізобетону і бетонних сумішей.

 «Дельта-Груп» – великий і надійний постачальник підйомних кранів, машин, механізмів та іншої будівельної техніки в оренду.

Корпорація «ТехноНІКОЛЬ» є одним з найбільших виробників і постачальників покрівельних, гідроізоляційних і теплоізоляційних матеріалів.

О нас
Клас А

Спробуйте уявити, яким має бути житло довершене житло Вашої мрії. Розташованим в історичному та діловому центрі міста? Збалансованим із погляду оптимального зонування, енергозбереження, архітектурного проекту? Безпечним для всієї родини і навколишнього середовища? Всі ці переваги з раціональним урахуванням потреб втілено у концепції житла класу А. Клас А в житловій нерухомості – інноваційна концепція, розроблена нашою компанією, що поєднує в собі переваги житла бізнес- і преміум-класу: виграшне розташування у серці столиці, унікальний архітектурний проект, енергоефективність, безпека і комфорт преміум- рівня, власна філософія сервісу, європейські технології і традиції будівництва.

Житловий комплекс А52 стане пілотним проектом цього класу житла на українському ринку нерухомості, а власники його апартаментів – першими відчують усі переваги раціонального житла європейського рівня.

Невід’ємними складовими А-Класу є:

  1. Розташування в історичному і діловому центрі мегаполісу з розвиненою транспортною та комерційною інфраструктуру
  2. Технології і складові «раціонального будинку» – унікальний архітектурний концепт і ергономіка – зручність у використанні
  3. Енергоефективність Класу А (посилена теплоізоляція, теплолічильники, утеплення даху, LED-освітлення та ін.).
  4. Новий рівень комфорту для всіх мешканців (оптимальна площа квартир – не менше 35 кв. м, висота стель від 3 м, лоббі з лаунж-зоною, консьєрж-сервіс, експлуатовані покрівлі з зоною відпочинку, високий рівень звукоізоляції та ін.).
  5. Інноваційність – використання виключно високоякісних матеріалів і сучасних технологій будівництва
  6. Підвищений рівень безпеки в усіх зонах житлового комплексу (комплексна система відеоспостереження, високошвидкісні ліфти бізнес-рівня, з контролем доступу).

Комфортно, екологічно, енергоефективно – все це – про Клас А.

Професійні спільноти
Компанія ДІМ є учасником - URE Club (Ukrainian Real Estate Club) та UBC (Ukrainian Building Community).
Центральний офіс