Нова якість сучасного житла
DIM – компанія-експерт у сфері проектування та будівництва житлових комплексів європейської якості. Наша досвідчена команда щоденно працює над тим, аби кожен мав змогу відчути, що таке дійсно комфортний ДІМ. Провокувати мрії про якісне житло – це наша мета. Реалізовувати ці мрії – наша почесна місія.
О нас
Група компаній

«ОЛТА» – одна з найбільших українських компаній, яка працює на ринку більше 15 років.

Компанія DIM реалізовує проекти спільно зi стратегічним партнером – будівельною компанією «Доміан».

«АВН» – архітектурне бюро повного циклу, надає комплекс послуг з архітектурного проектування.

Партнери

«Бренд Бауміт» – надійна будівельна компанія з Австрії, якій давно властиві характеристики стабільного бізнесу: безпека, довіра, краса і якість.

Продукція ROCKWOOL використовується для утеплення, звукоізоляції і протипожежного захисту. Призначена для всіх видів будівельних конструкцій, будівель і споруд.

 Компанія ТОВ «АвиаБудСервис» надає комплексні рішення будівельних задач. «АвиаБудСервис» – наш партнер, професіоналізм і надійність якого перевірені часом.

Торгова марка «Бетон від Ковальської» є національним виробником будівельних матеріалів, що має найширший асортимент виробів із бетону, залізобетону і бетонних сумішей.

 «Дельта-Груп» – великий і надійний постачальник підйомних кранів, машин, механізмів та іншої будівельної техніки в оренду.

Корпорація «ТехноНІКОЛЬ» є одним з найбільших виробників і постачальників покрівельних, гідроізоляційних і теплоізоляційних матеріалів.

Група компаній DIM – це девелоперсько-будівельний холдинг повного циклу, що працює на будівельному ринку України. До групи холдингу включені підприємства, які мають репутацію надійних партнерів і добре зарекомендували себе на ринку: «ОЛТА» – виробник віконних і дверних конструкцій, «Доміан» – будівельна фірма, «АВН» архітектурне бюро.

Ми зводимо житлові комплекси від фундаменту до повної готовності, супроводжуємо їх експлуатацію власними виробничими ресурсами. Такий підхід дозволяє інвесторам бути не тільки замовниками, а й партнерами – брати участь у прийнятті рішень із розвитку інфраструктури наших об’єктів.

Професійні спільноти
Група компаній DIM є учасником - URE Club (Ukrainian Real Estate Club) та UBC (Ukrainian Building Community).