(UA) Квітневі знижки в комплексах для життя від DIM group

(UA) DIM group підготував для всіх, хто зацікавлений у придбанні квартири в комплексі для життя Новий Автограф, акційну пропозицію на більш ніж 20 квартир в першому будинку комплексу.

Протягом квітня бажаючі придбати квартиру мають можливість скористатися акційною пропозицією, в рамках якої вартість квадратного метра складе 21 500 гривень.

Крім цього, тільки в квітні інвестори можуть максимально вигідно придбати квартиру в рамках пакетної пропозиції “Разом вигідніше!” і отримати додаткові 2% знижки на квартиру при купівлі паркінгу.

Таким чином, купуючи квартиру з першим внеском від 70% в пакетній пропозиції з паркомісцем, інвестор зможе отримати знижку на квартиру в розмірі 12% відсотків.

Акція поширюється на всі квартири і триватиме до 30 квітня 2019 року.

Подробиці щодо умов придбання квартир, які підпадають під дію акцій, ви можете дізнатися у менеджерів відділу продажів за адресою: м Київ, вул. Генерала Жмаченка, 28 або за телефоном +38 (044) 490 26 26.

https://new-avtograf.com.ua

 

Для інвесторів комплексу для життя Екосфера Метрополіс DIM group також підготував спеціальну пропозицію на придбання квартири. Тільки у квітні на квартири в ЖК Екосфера Метрополіс діють знижки до 18%.

Більш детальну інформацію про умови пропозиції можна отримати у відділі продажів комплексу для життя Екосфера Метрополіс: м. Київ, вул. Заболотного, 1, телефон: +380 44 499 35 60.

http://metropolis.com.ua

 

Related news

All news
dim logo

Message sent!

Thank you for being with us

dim logo

The request has been successfully sent, we will contact you shortly

Thank you for being with us