Metropolise

  • From m. Теремки
    1 min on the car
  • From M. Nezalezhnosti 25 min on the car
  • Price from 843 780 грн
  • Area 28,7 - 207 м²

(UA) Дім – це простір затишку та спокою. І ми розширили кордони цього простору за межі квартири, створивши цілу Екосферу для вашого комфортного життя. Екосфера «Метрополіс» – це все, що оточує вас дорогою додому.

ЖК «Метрополіс» – сучасний житловий комплекс, розташований в Голосіївському районі Києва за адресою вул. Академіка Заболотного, 1.

4 багаторівневих будинки з власним дошкільним навчальним закладом, облаштованою територією, ландшафтним парком і розвиненою інфраструктурою. ЖК «Метрополіс» відрізняється візуальної легкістю кожної будівлі, а ретельний підхід до планування забезпечить відчуття абсолютної свободи всередині.

Найближча станція метро «Теремки» знаходиться в 5 хвилинах пішки, а до центру міста можна дістатися громадським транспортом або автівкою за 20 хв. Поблизу житлового комплексу розташовано кілька дитячих садків та загальноосвітніх шкіл, корпуси Національного університету ім. Т. Шевченка, аптеки, ресторани і торгово-розважальний центр «Магелан», а також інші важливі об’єкти інфраструктури.

The next project Novyi Avtograf
dim logo

Message sent!

Thank you for being with us

dim logo

The request has been successfully sent, we will contact you shortly

Thank you for being with us