(UA) Комплекс для життя

Novyi Avtograf

  • From m. (UA) Дарниця
    4 min on the car
  • From M. Nezalezhnosti 17 min on the car
  • Price from 1 115 205 грн
  • Area 49,16 – 170,83 м²

(UA) Виняткові за своєю красою домівки комплексу для життя «Новий Автограф», розташовані в одній з наймальовничіших локацій Дніпровського району столиці. Варто хоча б раз побувати тут, щоб зрозуміти, що це – місце, куди хочеться повертатися знову й знову.

(UA) Наша основна мета – створити для вас дім, котрий стане найзатишнішим місцем на світі. Саме цим правилом ми керуємося в нашому прагненні створити таку домівку, в яку хотілося б повертатися щодня.

(UA) Район, де розташований комплекс для життя «Новий Автограф», має розвинуту інфраструктуру – тут працюють безліч магазинів, ТРЦ, медичних та навчальних закладів, кафе та ресторанів, салонів краси, відділень банків та інших корисних сервісів.

(UA) Ми потурбувалися про те, щоб територія внутрішнього двору стала ідеальним простором для вашого відпочинку і яскравого дозвілля та ігор ваших дітей. Заняття фітнесом, запеклі баталії у футбол, баскетбол, настільний теніс, або безтурботний відпочинок біля вуличного каміну – і все це в межах вашого дому.

The next project А 136
dim logo

Message sent!

Thank you for being with us

dim logo

The request has been successfully sent, we will contact you shortly

Thank you for being with us