DIM Group приєднався до Європейської Бізнес Асоціації

У вересні 2019 р. DIM Group приєднався до Європейської Бізнес Асоціації – найбільшого об’єднання іноземного, європейського та вітчизняного бізнесу в Україні.

 

Ми раді стати частиною прогресивної спільноти EBA, мати можливість спільними зусиллями вирішувати важливі для інвестиційного клімату України питання, покращувати його на користь індустрії, суспільства, економіки та країни в цілому.

Принципи EBA, такі як: дотримання високих етичних стандартів під час ведення бізнесу, чесна та прозора конкуренція, глибока повага до інтелектуального та інших прав, визнання людини найвищою цінністю, сприяння розвитку її талантів, взаємоповага, сприяння розвитку інновацій і технологій, корелюються з корпоративними стандартами DIM Group.

“Кожен наш проект враховує всі принципи ЕВА. Ми зважаємо на головні постулати Європейської Бізнес Асоціації, де повага до людей та їх прав знаходиться на першому місці. Саме європейський досвід є для нас головним прикладом у створенні високого рівня життя інвесторів”, — коментує Андрій Насіковський, партнер групи компаній DIM.

 

Схожі новини

Всі новини
dim logo

Повідомлення успішно надіслано!

Дякуємо, що Ви з нами

dim logo

Запит успішно надіслано, найближчим часом ми зв’яжемось з Вами

Дякуємо, що Ви з нами