Інвестуй без ризиків – гарантована програма від групи компаній DIM

22 вересня 2022
news image

Купувати квартири у новобудовах від групи компаній DIM не лише вигідно, а й максимально безпечно. Тільки до кінця жовтня купуючи квартиру у житлових комплексах A136 Highlight Tower, Lucky Land, Park Lake City, OLEGIVSKIY, «Метрополіс» та «Новий Автограф», у разі розірвання договору, вам гарантовано повернуть 100% сплаченої суми, без будь-яких штрафних санкцій.

DIM_1200x900

Група компаній DIM вірить у перемогу та у свої сили, саме тому готова брати усі ризики на себе. І пропонує майбутнім інвесторам унікальні для українського ринку умови: купуючи квартиру в будь-якому комплексі від компанії DIM, ви можете бути впевнені в тому, що отримаєте не лише омріяний дім, а й можливість мати річний дохід від інвестицій до 30% і більше.

«DIM – це більше, ніж дім. Це місце сили. Повертаючись додому, в один з наших комплексів, ви потрапляєте в простір, де можна розслабитися і відчути себе в безпеці: тут продумана кожна деталь, а сервіс відточений, як швейцарський годинник. Ваша задача вдома – відпочити, надихнутися на нові звершення, наша – створити для цього найкомфортніші умови. Ми завжди на крок попереду ваших побажань, швидко адаптуємось до навколишніх змін і приймаємо нові виклики – саме так працює бізнес майбутнього, – розповідає керуючий партнер групи компаній DIM Олександр Насіковський, – усі обмеження лише в голові. В реальності треба діяти, будувати своє майбутнє цегла за цеглою, не зважаючи на обставини. Нас ніколи не зупиняли перешкоди, не зупинять і зараз. Не обмежуйте себе і Ви – ЖИВІТЬ БІЛЬШЕ разом з DIM».

У випадку, якщо ваші плани зміняться, – ми повернемо вам сплачені кошти зі 100% гарантією і без штрафних санкцій, у том числі й під час дії воєнного стану в Україні. Більше детальної інформації можна отримати у відділах продажу.

Дана програма «Інвестуйте без ризиків» від компанії DIM розповсюджується на нові заключенні договори на купівлю квартир в проєктах: A136 Highlight Tower, Lucky Land, Park Lake City, OLEGIVSKIY, «Метрополіс» та «Новий Автограф». Термін дії пропозиції з 22.09 по 31.10.2022 р.

Інші новини від компанії DIM