Група компаній DIM відкрила продаж квартир у третьому будинку житлового комплексу Park Lake City

Група компаній DIM повідомляє про старт продажу квартир у третьому будинку житлового комплексу бізнес-класу Park Lake City, що будується в селі Підгірці Обухівського району Київської області.

Загалом у чотириповерховому будинку буде 50 квартир. На вибір  майбутніх мешканців представлені одно-, дво- та трикімнатні апартаменти площею від 42,64 до 120,18 квадратних метрів.

Також для придбання доступні комерційні приміщення площею від 21,44 до 64,35 квадратних метрів.

Будинок зводиться за монолітно-каркасною технологією із заповненням стін керамічною цеглою. Фасад будівлі буде утеплений мінеральною ватою і облицьований керамогранітом та декоративною штукатуркою. У квартирах передбачені індивідуальні електрокотли і металопластикові вікна з енергозберігаючим склопакетом.

Нагадуємо, що в лютому в ЖК Park Lake City діє акція, також є можливість скористатись розстрочкою від забудовника.

Житловий комплекс бізнес-класу Park Lake City – це проект групи компаній DIM, який зводиться на великій території в 15 га, розташованій в 10 хвилинах їзди від Києва. Він передбачає будівництво 20 малоповерхових будинків і 15 таунхаусів, розташованих поруч з власною водоймою площею 3,8 га з піщаним пляжем. Територія комплексу спроектована за  концепцією «двір без авто»: на ній будуть облаштовані бігові доріжки, зони відпочинку, міні-футбольне і волейбольне поле. Для найменших мешканців заплановані дитячий садок і початкова школа на 120 місць, а для автовласників – паркінг на 895 місць.

Також проект житлового комплексу Park Lake City проходить сертифікацію міжнародної організації BREEAM. Це система оцінки екологічності будівель, розроблена в 1990 році у Великобританії. Сертифікат BREEAM – це підтвердження того, що проект побудований з використанням матеріалів і технологій, які дозволяють мінімізувати вплив на навколишнє середовище, а його висока енергоефективність гарантує, що енергоресурси, які споживаються мешканцями, будуть використовуватися дбайливо й економно.

Більш детальну інформацію про житловий комплекс Park Lake City, а також актуальні ціни на житлові та комерційні приміщення можна отримати у відділі продажів за адресою: Новообухівське шосе, 10 кілометр, Київська область.

Схожі новини

Всі новини
dim logo

Повідомлення успішно надіслано!

Дякуємо, що Ви з нами

dim logo

Запит успішно надіслано, найближчим часом ми зв’яжемось з Вами

Дякуємо, що Ви з нами