Хід будівництва ЖК від групи компаній DIM у лютому 2020

Пропонуємо ознайомитися з динамікою будівельних робіт в житлових комплексах, які зводяться групою компаній DIM.

У ЖК класу комфорт+ «Новий Автограф» в Дніпровському районі Києва тривають монолітні роботи і цегляна кладка в першому будинку. У другому будинку виконали роботи з гідроізоляції та армування залізобетонного монолітного ростверку.

У житловому комплексі бізнес-класу Park Lake City, який зводиться в декількох кілометрах від столиці в селі Підгірці Обухівського району Київської області, завершені монолітні роботи в першому будинку та встановлені сходові марші. Добігають кінця роботи з цегляної кладки, йдуть підготовчі роботи для облаштування покрівлі та прокладання внутрішніх комунікацій. У другому будинку тривають монолітні роботи, йде підготовка до цегляної кладки стін.

У ЖК класу комфорт+ «Метрополіс», який будується на столичних Теремках, завершені монолітні роботи та добігає кінця цегляна кладка в першому і другому будинках. Активно тривають фасадні роботи. У третьому будинку ведуться монолітні роботи і цегляна кладка.

У житловому комплексі комфорт-класу LUCKY LAND, який представляє собою ціле міні-містечко в Святошинському районі Києва, повністю закінчені фундаментні роботи в третьому будинку. Будівельники ведуть монолітні роботи. У четвертому будинку тривають котлованні роботи.

У ЖК бізнес-класу A136 Highlight House, який будується в центрі столиці, тривають роботи з облаштування фундаменту. Встановлюються палі, йде армування монолітного ростверку.

Схожі новини

Всі новини
dim logo

Повідомлення успішно надіслано!

Дякуємо, що Ви з нами

dim logo

Запит успішно надіслано, найближчим часом ми зв’яжемось з Вами

Дякуємо, що Ви з нами