Хід будівництва ЖК від групи компаній DIM в березні 2020

Пропонуємо ознайомитися з динамікою будівельних робіт в житлових комплексах, які зводяться групою компаній DIM.

У ЖК класу комфорт+ «Новий Автограф» в Дніпровському районі Києва триває цегляна кладка в першому будинку. У першій секції муляри працюють на рівні 13-14 поверхів, у другій – на рівні 9-13, у третій – на 3-8 поверхах. У третій секції також армується плита перекриття над 12 поверхом. У другому будинку ведеться робота над плитою перекриття над 1 поверхом і його вертикальними конструкціями.
Детальніше на сайті ЖК «Новий Автограф».

У житловому комплексі бізнес-класу Park Lake City, який зводиться в декількох кілометрах від столиці на 10-му кілометрі Новообухівського шосе, виконується монтаж віконних блоків в першому будинку. Завершуються роботи з цегляної кладки, влаштування покрівлі та вентиляційних каналів на даху. Триває підготовка до прокладання внутрішніх комунікацій і відсипання ґрунту для облаштування терас. У другому будинку повністю закінчили влаштування монолітних конструкцій 3 поверху, армуються і бетонуються вертикальні конструкції 4-го. Йде цегляна кладка і монтаж вентиляційних блоків на першому поверсі, триває гідроізоляція стін підвалу. У третьому будинку повністю закінчили облаштування паль, розпочато роботи з гідроізоляції фундаменту та облаштуванню фундаментної плити 3-ої секції.
Детальніше на сайті ЖК Park Lake City.

У першому будинку ЖК класу комфорт+ «Метрополіс», який будується на столичних Теремках, ведеться цегляна кладка з 27 по 35 технічний поверх, повністю змонтовані сходові марші, йде встановлення вікон з 31 по 34 поверх. У першому і другому будинках активно тривають фасадні роботи, облаштування систем вентиляції, внутрішніх інженерних мереж. У другому будинку житлового комплексу завершується цегляна кладка, йде облаштування покрівлі. Крім того, ведуться монолітні роботи у трансформаторній підстанції. У третьому будинку монолітні роботи в першій секції йдуть на 4-5 поверхах, у другій повністю закінчені, у третій – на 23-24 поверхах. Цегляна кладка другої секції виконується на 11 та технічному поверхах, третьої секції – на 3-7 і 11-13 поверхах. Також тривають пальові роботи в паркінгу.
Детальніше на сайті ЖК «Метрополіс».

У житловому комплексі комфорт-класу LUCKY LAND в Святошинському районі Києва ведуться монолітні роботи в третьому будинку. Тривають котлованні роботи під четвертий будинок житлового комплексу.
Детальніше на сайті ЖК LUCKY LAND.

У ЖК бізнес-класу A136 Highlight House, який будується в діловому центрі столиці, ведуться роботи з облаштування фундаменту. Встановлюються буронабивні палі, йде армування та бетонування монолітного ростверку.
Детальніше на сайті ЖК A136 Highlight House.

Схожі новини

Всі новини
dim logo

Повідомлення успішно надіслано!

Дякуємо, що Ви з нами

dim logo

Запит успішно надіслано, найближчим часом ми зв’яжемось з Вами

Дякуємо, що Ви з нами