Хід будівництва ЖК від групи компаній DIM в червні 2020

У ЖК класу комфорт+ «Новий Автограф», розташованому біля столичного парку «Перемога», тривають монолітні роботи та цегляна кладка в першому будинку. У другому будинку ведеться робота над плитою перекриття над 5 поверхом і вертикальними конструкціями 6 поверху.

Детальніше на сайті ЖК «Новий Автограф».

У житловому комплексі бізнес-класу Park Lake City, який зводиться в одному світлофорі від столиці на 10-му кілометрі Новообухівського шосе, триває облаштування фасаду першого будинку. У другому будинку ведеться цегляна кладка на верхньому 4 поверсі, а в третьому будинку монолітний каркас виріс до 3 поверху.

Детальніше на сайті ЖК Park Lake City.

У ЖК класу комфорт+ «Метрополіс», який будується на столичних Теремках, тривають фасадні роботи в перших двох будинках. Активно ведуться внутрішні оздоблювальні роботи і монтаж внутрішньобудинкових систем. У третьому будинку тривають монолітні роботи: в першій секції вони ведуться на 11 поверсі, в третій – на 32 поверсі, в другій повністю завершені. Цегляна кладка сягає 5 поверху в першій секції, 11 поверху в другій і 18 поверху в третій.

Детальніше на сайті ЖК «Метрополіс».

У житловому комплексі LUCKY LAND, який представляє собою ціле міні-містечко в Святошинському районі Києва, ведеться цегляна кладка на рівні 3 поверху в перших двох секціях третього будинку. Монолітні роботи в першій і другій секціях тривають на 6 поверсі, а в третій – на 2 поверсі. У четвертому будинку ведуться фундаментні роботи.

Детальніше на сайті ЖК LUCKY LAND.

У ЖК бізнес-класу A136 Highlight House, який будується в центрі столиці, повністю завершені пальові роботи. Також будівельники облаштували фундамент під баштовий кран.

Детальніше на сайті ЖК A136 Highlight House.

Схожі новини

Всі новини
dim logo

Повідомлення успішно надіслано!

Дякуємо, що Ви з нами

dim logo

Запит успішно надіслано, найближчим часом ми зв’яжемось з Вами

Дякуємо, що Ви з нами