Хід будівництва ЖК від групи компаній DIM в квітні 2020

Пропонуємо ознайомитися з динамікою будівельних робіт в житлових комплексах, які зводяться групою компаній DIM.

У ЖК класу комфорт+ «Новий Автограф» в Дніпровському районі Києва тривають монолітні роботи і цегляна кладка в першому будинку. У першій секції ведуться монолітні роботи на 17 поверсі, в другій і третій виконується влаштування плит перекриття над 16 і 13 поверхами відповідно. Муляри працюють на 14 поверсі в першій секції, на 10-14 поверхах у другій і на 6-11 поверхах в третій. У другому будинку ведеться робота над плитою перекриття над 2 поверхом і вертикальними конструкціями 3 поверху.
Детальніше на сайті ЖК «Новий Автограф».

У житловому комплексі бізнес-класу Park Lake City, який зводиться в одному світлофорі від столиці на 10-му кілометрі Новообухівського шосе, закінчено монтаж віконних блоків і влаштування монолітної основи терас в першому будинку. Завершується цегляна кладка, влаштування покрівлі та накриттів вентиляційних каналів. Виконуються роботи з утеплення зовнішніх стін та влаштування фасаду, триває підготовка до прокладання внутрішніх інженерних комунікацій та благоустрою. У другому будинку триває цегляна кладка і монтаж вентиляційних блоків на перших трьох поверхах. Йдуть монолітні роботи на 4 поверсі, армування і бетонування конструкцій парапетів і виходів на покрівлю. У третьому будинку завершені роботи з гідроізоляції фундаменту всіх трьох секцій. У другій і третій секціях закінчено облаштування фундаментної плити, армуються вертикальні конструкції цокольного поверху.
Детальніше на сайті ЖК Park Lake City.

У першому будинку ЖК класу комфорт+ «Метрополіс», який будується на столичних Теремках, закінчено встановлення вікон (крім зони підйомника і баштового крану), ведеться цегляна кладка з 29 по 34 технічний поверх. У першому і другому будинках активно тривають фасадні роботи, влаштування систем вентиляції, внутрішніх інженерних мереж. У другому будинку житлового комплексу закінчується цегляна кладка і облаштування покрівлі в другій секції. У першій секції повністю закінчена стяжка підлоги, штукатурка, монтаж ліфтів. Тривають монолітні роботи в трансформаторній підстанції і підготовка до благоустрою території. У третьому будинку монолітні роботи в першій секції йдуть на 5-6 поверхах, у другій повністю закінчені, в третій – на 25-26 поверхах. Цегляна кладка першої секції виконується на 3 поверсі, другої – на 11 і технічному поверхах, третьої – на 3-7 і 11-13 поверхах. Також повністю закінчені пальові роботи в паркінгу.
Детальніше на сайті ЖК «Метрополіс».

У житловому комплексі комфорт-класу LUCKY LAND в Святошинському районі Києва тривають монолітні роботи в третьому будинку. Повністю закінчений ростверк паркінгу. Йдуть котлованні роботи під четвертий будинок житлового комплексу.
Детальніше на сайті ЖК LUCKY LAND.

У ЖК бізнес-класу A136 Highlight House, який будується в діловому центрі столиці, тривають роботи з облаштування фундаменту. Встановлюються буронабивні палі, йде армування і бетонування монолітного ростверку огорожі котловану. Демонтована тепломережа і змонтована тимчасова мережа.
Детальніше на сайті ЖК A136 Highlight House.

Схожі новини

Всі новини
dim logo

Повідомлення успішно надіслано!

Дякуємо, що Ви з нами

dim logo

Запит успішно надіслано, найближчим часом ми зв’яжемось з Вами

Дякуємо, що Ви з нами