Квітневі знижки в комплексах для життя від DIM group

DIM group підготував для всіх, хто зацікавлений у придбанні квартири в комплексі для життя Новий Автограф, акційну пропозицію на більш ніж 20 квартир в першому будинку комплексу.

Протягом квітня бажаючі придбати квартиру мають можливість скористатися акційною пропозицією, в рамках якої вартість квадратного метра складе 21 500 гривень.

Крім цього, тільки в квітні інвестори можуть максимально вигідно придбати квартиру в рамках пакетної пропозиції “Разом вигідніше!” і отримати додаткові 2% знижки на квартиру при купівлі паркінгу.

Таким чином, купуючи квартиру з першим внеском від 70% в пакетній пропозиції з паркомісцем, інвестор зможе отримати знижку на квартиру в розмірі 12% відсотків.

Акція поширюється на всі квартири і триватиме до 30 квітня 2019 року.

Також діє безвідсоткова розстрочка з першим внеском від 30% та сплатою вартості до ІV кварталу 2021 року. За умови першого внеску від 50%, залишок вартості фіксується у гривні до кінця 2019 року.

Подробиці щодо умов придбання квартир, які підпадають під дію акцій, ви можете дізнатися у менеджерів відділу продажів за адресою: м Київ, вул. Генерала Жмаченка, 28 або за телефоном +38 (044) 490 26 26.

https://new-avtograf.com.ua

 

Для інвесторів комплексу для життя Екосфера Метрополіс DIM group також підготував спеціальну пропозицію на придбання квартири. Тільки у квітні на квартири в ЖК Екосфера Метрополіс діють знижки до 18%.

Крім того, є можливість придбати нерухомість у безвідсоткову розстрочку з першим внеском від 10% та сплатою вартості до ІІІ кварталу 2021 року. А при першому внеску від 50% та терміні сплати розстрочки до 20 грудня 2019 року, залишок вартості фіксується у гривні.

Більш детальну інформацію про умови пропозиції можна отримати у відділі продажів комплексу для життя Екосфера Метрополіс: м. Київ, вул. Заболотного, 1, телефон: +380 44 499 35 60.

http://metropolis.com.ua

 

Схожі новини

Всі новини
dim logo

Повідомлення успішно надіслано!

Дякуємо, що Ви з нами

dim logo

Запит успішно надіслано, найближчим часом ми зв’яжемось з Вами

Дякуємо, що Ви з нами