DIM group оновлює власний бренд

10 жовтня 2018 р., Київ Девелоперський холдинг повного циклу DIM group представляє нове позиціонування, а також оновлений корпоративний логотип та стиль. Креативну платформу для бренду DIM розробило брендингове агентство FEDORIV, логотип і корпоративний стиль – незалежне українське агентство Tough Slate Design.

“Нове позиціонування DIM group ґрунтується на нашому прагненні створювати простори, в яких люди хотіли б жити. В цьому ми, як девелопер повного циклу, бачимо нашу місію. В основі наших проєктів завжди будуть лежати потреби людини:  в зручності, естетиці, безпеці та простоті. Створення кожного нового житлового комплексу ми починаємо з вивчення потреб людей, а потім ретельно вибираємо технології та матеріали, за допомогою яких  втілюємо проєкти в життя. Саме в цьому і є наш підхід до розвитку – в поєднанні потреб людини і технологій. Команда FEDORIV дала цьому точне та об’ємне визначення – TECHUMANITY”, – прокоментували Олександр та Андрій Насіковські, партнери DIM group.

 

В основі логотипу групи компаній DIM лежить квадратний метр, який трансформується в будинок і в силуети міста. При розробці логотипу та корпоративного стилю команда Tough Slate Design відійшла від одноасоціативних образів, і таким чином, створила свободу асоціацій. Новий логотип відображає не тільки місію DIM group, але і здатність девелоперського холдингу бути сучасним та інноваційним. Логотип отримав міцні трендові форми, що відповідає останнім тенденціям у сфері візуальних комунікацій.

Про те, як відбувалася трансформація логотипу DIM group, в короткому відео.

 

ПРО DIM GROUP

 

Група компаній DIM девелоперський холдинг повного циклу, що надає послуги з проєктування і зведення, продажу та обслуговування нерухомості. До складу DIM group входять будівельні та інженерно-будівельні компанії, архітектурне бюро, виробник віконних і дверних конструкцій, агентство нерухомості та керуюча компанія. У 2014 році Андрій Насіковський став співзасновником інженерно-будівельного холдингу повного циклу “Доміан”, який зараз входить до складу групи компаній DIM. Сьогодні компанія DIM group є одним з найбільших девелоперів, який здійснює будівельно-монтажні роботи в Києві та Київській області.

У портфелі DIM group три завершених та успішно введених в експлуатацію житлових комплекси – ЖК “Соборний” (м. Бровари, Київська область), ЖК “Фамільний” (м. Бровари, Київська область) та ЖК “Автограф” (м. Київ, I черга); на етапі завершення будівництва і введення в експлуатацію – ЖК “Автограф” (м. Київ) та ЖК “А52” (м. Київ); триває будівництво ЖК “Метрополіс” (введення в експлуатацію I черги – II квартал 2020 р., II черги – III квартал 2021 р.) і розпочалося будівництво ЖК “Новий Автограф” (введення в експлуатацію – IV квартал 2021 р.).

Більш детальна інформація про групу компаній DIM – на сайті https://dim-bud.ua

Схожі новини

Всі новини
dim logo

Повідомлення успішно надіслано!

Дякуємо, що Ви з нами

dim logo

Запит успішно надіслано, найближчим часом ми зв’яжемось з Вами

Дякуємо, що Ви з нами