DIM group оголошує про старт продажів квартир у комплексі для життя “Новий Автограф”

DIM GROUP ОГОЛОШУЄ ПРО СТАРТ ПРОДАЖІВ КВАРТИР У КОМПЛЕКСІ ДЛЯ ЖИТТЯ “НОВИЙ АВТОГРАФ”

8 жовтня 2018 р., Київ – Девелоперський холдинг повного циклу DIM group оголошує про початок реалізації нерухомості в багатофункціональному житловому комплексі «Новий Автограф» за адресою вул. Генерала Жмаченка, 26. З нагоди початку реалізації девелопер пропонує квартири вартістю від 18 500 грн. за м2.

«Новий Автограф» розташований на земельній ділянці загальною площею 1 га у мальовничому куточку Дніпровського району – поблизу парку «Перемоги». Генеральним планом проекту передбачено спорудження двох будинків на 708 квартир: один будинок складається з трьох секцій висотою 18-22-26 поверхів, другий будинок – з однієї секції на 26 поверхів, підземного паркінгу з контролем доступу та упорядкованої прибудинкової території.

«При розробці проекту «Нового Автографа» ми врахували потреби наших потенційних мешканців і досвід спорудження «Автографа», тому ми віримо, що новий комплекс для життя стане затишною домівкою для багатьох сімей. Цей житловий комплекс створено для мешканців, які люблять Дніпровський район з його парковими алеями та озерами, але хочуть якісно іншого, більш високого рівня комфорту житла та наявності розвиненої інфраструктури біля будинку», – прокоментував Керуючий партнер DIM group Олександр Насіковський.

Житловий комплекс «Новий Автограф» вирізнятиме принципово нова архітектура та застосування «концепції+» в плануваннях. Архітектурна концепція нового комплексу передбачає використання декоративної штукатурки та навісного вентильованого фасаду із застосуванням керамограніту, провідних технологій будівництва та якісних матеріалів. Внутрішній двір у новому житловому комплексі, згідно з проектом, буде організовано за принципом громадського простору без машин: з закритою територією, цілодобовою охороною та відеоспостереженням, зеленими насадженнями з елементами ландшафтного дизайну та комфортним простором для відпочинку мешканців. «Концепція+» у плануванні передбачає раціональне поєднання зони кухні та вітальні, що дозволить розширити площу корисного простору.

Додатковою перевагою житлового комплексу «Новий Автограф» є його зручне розташування. У пішій доступності від нового комплексу розташовані 4 дитячих садки, 3 школи та 3 гімназії, 4 медичні установи, декілька супермаркетів, спортивні майданчики та атракціони, а також метро «Дарниця».

Житловий комплекс «Новий Автограф» буде введено в експлуатацію в IV кварталі 2021 р. Будівництво здійснюється згідно з дозволом на виконання будівельних робіт №ІУ113182430611 від 31 серпня 2018 р.

Відділ продажів: адреса – вул. Генерала Жмаченка, 28. Телефон: +380 44 490 26 26

Схожі новини

Всі новини
dim logo

Повідомлення успішно надіслано!

Дякуємо, що Ви з нами

dim logo

Запит успішно надіслано, найближчим часом ми зв’яжемось з Вами

Дякуємо, що Ви з нами