DIM group оголошує про старт продажів квартир у комплексі для життя “Новий Автограф”

DIM GROUP ОГОЛОШУЄ ПРО СТАРТ ПРОДАЖІВ КВАРТИР У КОМПЛЕКСІ ДЛЯ ЖИТТЯ “НОВИЙ АВТОГРАФ”

8 жовтня 2018 р., Київ Девелоперський холдинг повного циклу DIM group оголошує про початок реалізації нерухомості в багатофункціональному житловому комплексі “Новий Автограф” за адресою вул. Генерала Жмаченка, 26. З нагоди початку реалізації девелопер пропонує квартири вартістю від 18 500 грн. за м2.

“Новий Автограф” розташований на земельній ділянці загальною площею 1 га у мальовничому куточку Дніпровського району поблизу парку “Перемоги”. Генеральним планом проєкту передбачено спорудження двох будинків на 708 квартир: один будинок складається з трьох секцій висотою 18-22-26 поверхів, другий будинок з однієї секції на 26 поверхів, підземного паркінгу з контролем доступу та упорядкованої прибудинкової території.

“Ми впевнені, що “Новий Автограф” стане новою перлиною Лівого берега столиці, адже при його проєктуванні та будівництві ми відштовхувалися від досвіду, який отримали під час зведення ЖК “Автограф”, — розповідає партнер групи компаній DIM, Андрій Насіковський. — Комплекс “Новий Автограф” орієнтований на вимогливого покупця, який хоче жити максимально комфортно і насолоджуватися розвиненою інфраструктурою та природою у серці Дніпровського району.”

Житловий комплекс “Новий Автограф вирізнятиме принципово нова архітектура та застосування концепції+ в плануваннях. Архітектурна концепція нового комплексу передбачає використання декоративної штукатурки та навісного вентильованого фасаду із застосуванням керамограніту, провідних технологій будівництва та якісних матеріалів. Внутрішній двір у новому житловому комплексі, згідно з проєктом, буде організовано за принципом громадського простору без машин: з закритою територією, цілодобовою охороною та відеоспостереженням, зеленими насадженнями з елементами ландшафтного дизайну та комфортним простором для відпочинку мешканців. Концепція+ у плануванні передбачає раціональне поєднання зони кухні та вітальні, що дозволить розширити площу корисного простору.

Додатковою перевагою житлового комплексу Новий Автограф є його зручне розташування. У пішій доступності від нового комплексу розташовані 4 дитячих садки, 3 школи та 3 гімназії, 4 медичні установи, декілька супермаркетів, спортивні майданчики та атракціони, а також станція метро Дарниця.

Житловий комплекс Новий Автограф буде введено в експлуатацію в IV кварталі 2021 р. Будівництво здійснюється згідно з дозволом на виконання будівельних робіт №ІУ113182430611 від 31 серпня 2018 р.

Відділ продажів: адреса вул. Генерала Жмаченка, 28. 

Схожі новини

Всі новини
dim logo

Повідомлення успішно надіслано!

Дякуємо, що Ви з нами

dim logo

Запит успішно надіслано, найближчим часом ми зв’яжемось з Вами

Дякуємо, що Ви з нами