Придбайте квартиру з ремонтом від #READYDIM у ЖК Lucky Land – економте час та гроші!

28 квітня 2021

Повідомляємо, що для інвесторів житлового комплексу Lucky Land доступна можливість обрати квартиру з ремонтом від #READYDIM. Це унікальний шанс заощадити ваш час та гроші!

З послугою #READYDIM ви придбаєте квартиру уже з готовим ремонтом, включаючи підлогу з ламінату та плитки, фарбування стін та стелі, встановлені двері, а також сантехніку, електрофурнітуру та освітлення.

Лише уявіть: у момент, коли ваші сусіди тільки починають ремонт, ви уже завозите меблі та святкуєте новосілля! І це за ті ж гроші, які б ви витратили на дизайн-проект і оплату роботи підрядників. До речі, про сусідів. Вони будуть вам дуже вдячні, якщо ви оберете квартиру з ремонтом від #READYDIM, адже ви позбавите головного болю не тільки себе, а і їх.

З ремонтом від #READYDIM ви точно не будете переплачувати за матеріали, бо група компаній DIM закуповує їх у великих обсягах за оптовими цінами, тож пропонує вам вигідну фіксовану вартість.

Ми використовуємо лише екологічно чисті, якісні та сертифіковані оздоблювальні матеріали, а електрообладнання та сантехніку купуємо у провідних українських та європейських виробників. Висока якість та сучасна стилістика – головна перевага нашої пропозиції.

Та найцінніший бонус, який ви отримуєте з #READYDIM – колосальна економія часу та нервів. У вас залишиться 300+ годин для того, щоб жити у квартирі, а не готуватись до життя.

Тобто вам не доведеться їздити щотижня у будівельні гіпермаркети, аби власноручно обирати колір плитки у ванній, не потрібно буде узгоджувати з підрядником відтінок керамограніту – достатньо лише обрати один із двох варіантів стилістики: Lucky Light або Lucky Style.

Не зволікайте, адже кількість квартир з ремонтом обмежена!

Інші новини від компанії DIM