ПРЕС-АНОНС. Запрошуємо журналістів

15 липня 2021

Дата: 28 липня 2021 року

Час: 10:00

Місце: ЖК «Метрополіс», вул. Заболотного, 1

Запрошуємо журналістів до житлового комплексу «Метрополіс», де під час прес-туру будуть показані усі етапи будівництва. Більше ніж 200 тисяч м² забудови та власна територія понад 5 га, на якій розміститься розвинена інфраструктура із власним дитячим садочком, майданчиками, магазинами та ресторанами, фонтаном та парком у 2 га для задоволення усіх потреб майбутніх мешканців.

Під час заходу будуть висвітлені особливості та нюанси зведення житлового комплексу «Метрополіс»: продемонстровані не лише усі цикли будівництва житлового комплексу від свайного поля до покрівлі, а й розкриті хитрощі та «фішки» створення об'єктів класу «комфорт+» від групи компаній DIM.

Під час заходу на журналістів чекає екскурсія по будівництву, прес-брифінг представників компанії, фото на даху, а також можливість неформально поспілкуватися під час бранчу.

«Метрополіс» – житловий комплекс від групи компаній DIM, розташований біля ВДНГ. На великій території розміститься чотири будинки, що складаються з 11 секцій висотою 10 та 34 поверхи. На території запроєктовано власний парк, зони відпочинку та барбекю, дитячі та спортивні майданчики, контактний фонтан та дитсадок, збудований за унікальною концепцією безбар’єрного простору, започаткованою японським архітектором Такахару Тедзука.

DIM – це простір для комфортного життя, майданчик для вигідних інвестицій, високий сервіс керуючої компанії, архітектурні та дизайнерські рішення, що формують нову культуру міського життя.

З 2014 року:

  • 9 будинків введено в експлуатацію;
  • 5 проєктів на різних етапах будівництва;
  • 890 тис. м² в проєктних портфелях компанії;
  • кожен п'ятий покупець повертається для повторної інвестиції.

2021 рік – відкриття представництва в Ізраїлі (у найближчих планах відкриття офісів у Польщі та Канаді).

Акредитація на захід за номером (093) 291 22 35 (Ольга)

Інші новини від компанії DIM