Дохід від 14% річних в доларах. Вигідна інвестиція у квартиру бізнес-класу в OLEGIVSKIY

7 грудня 2021
news image

Шановні інвестори!

До вашої уваги сучасні квартири у багатофункціональному комплексі бізнес-класу OLEGIVSKIY від групи компаній DIM.

Продаж комплексу стартував у 4 кварталі 2021 року, тож саме зараз є можливість вигідно інвестувати.

Купівля квартири бізнес-класу під здачу в оренду є вдалою інвестицією власних заощаджень! Здавайте квартиру в оренду та отримуйте стабільний дохід 14% річних у доларах! Та здорожчання вашої квартири на 12-15% в рік.

Обираючи квартиру в OLEGIVSKIY, ви отримуєте унікальні переваги у вигляді неймовірної локації та високої якості будівництва з використанням інноваційних технологій.

OLEGIVSKIY розташований на найвищій точці гори Щекавиця, звідки відкривається панорамний краєвид на київський Поділ та історичний центр міста. За 5 хвилин від комплексу — численні кав'ярні та атмосферні заклади Подолу, а також станція метро «Контрактова площа». Ви завжди будете віч-на-віч з Подолом та подіями столичного масштабу.

Спеціально для інвесторів у комплексі OLEGIVSKIY працюватиме власний Rent сервіс, який допоможе здати в оренду вашу нерухомість. Фахівці будуть супроводжувати вас протягом усього терміну оренди та допоможуть вирішити усі питання.

У комплексі передбачена розвинена внутрішня інфраструктура: підземний та гостьовий паркінг, вишукане дизайнерське лобі для зустрічей, внутрішній дворик на стилобатній поверхні, де будуть дитячі та спортивні майданчики, а також кав'ярні, магазини, салони краси на першому поверсі.

Бажаєте дізнатись більше про OLEGIVSKIY та про умови придбання квартири? Телефонуйте до відділу продажу, наші менеджеру нададуть усю необхідну інформацію та допоможуть обрати помешкання за вашими побажаннями.

Не зволікайте! Кількість квартир у комплексі обмежена!

Інші новини від компанії DIM