Park Lake City в ТОП-10 енергоефективних житлових комплексів

Журнал БІЗНЕС склав рейтинг житлових комплексів на етапі будівництва, що відповідають високому рівню енергоефективності житла. У рейтинг увійшов житловий комплекс Park Lake City, що будується компанією DIM Group у с.Підгірці Київської обл.

Park Lake City це новий житловий комплекс, який зводиться на закритій території площею 15 га і складається з 20 чотириповерхових будинків і таунхаусів, має територію з зонами для відпочинку, водоймою і пляжем, а також власний дитячий освітній заклад.

Це перший в Україні проект житлового комплексу, який проходить сертифікацію міжнародної організації BREEAM. Це система оцінки екологічності будівель, розроблена в 1990 році у Великобританії. Сертифікат BREEAM – це підтвердження високої якості об’єкта і гарантія того, що ресурси, які споживаються, будуть використовуватися дбайливо, а витрати на експлуатацію будуть помітно нижче – до 35% економії в порівнянні з комплексами, які не мають подібної сертифікації.

Проект повністю реалізує принцип дбайливого девелопменту: як на етапі будівництва, так і в процесі експлуатації будуть застосовуватися новітні технології, які дозволяють зберегти екологічні показники навколишнього середовища.

Детальну інформацію про комплекс можна отримати у відділі продажів за адресою: Новообухівське шосе, 10 кілометр, Київська область або по телефону 38 (044) 299-29-01

parklake.city 

Схожі новини

Всі новини
dim logo

Повідомлення успішно надіслано!

Дякуємо, що Ви з нами

dim logo

Запит успішно надіслано, найближчим часом ми зв’яжемось з Вами

Дякуємо, що Ви з нами