Park Lake City від DIM Group став переможцем V Eastern Europe Real Estate Awards 2019

За результатами EE Real Estate Awards 2019 та відбору найкращих будівельних проектів Казахстану, Азербайджану, Грузії, Білорусі, України та Молдови переможцем у номінації «Проект майбутнього (Житло)» визначено перший в Україні клубний еко-комплекс Park Lake City, що будується компанією DIM Group у с. Підгірці Обухівського району  Київської обл. 

Park Lake City це новий житловий комплекс з 20 чотириповерхових будинків і таунхаусів, на закритій території площею 15 га із зонами для відпочинку, водоймою і пляжною зоною, а також власним дитячим освітнім закладом.

Це перший в Київській області проект житлового комплексу, що проходить сертифікацію міжнародної організації BREEAM – системи оцінки екологічності будівель, розробленої у 1990 році у Великобританії. Сертифікат BREEAM – це підтвердження високої якості об’єкта і гарантія, що ресурси, які ним споживаються, будуть використані дбайливо, а витрати на його експлуатацію будуть помітно нижчими – до 35% економії у порівнянні з комплексами, які не мають подібної сертифікації.

Проект повністю реалізує принцип дбайливого девелопменту: як на етапі будівництва, так і в процесі експлуатації будуть застосовані новітні технології, що  дозволять зберегти екологічні показники навколишнього середовища.

Детальну інформацію про комплекс можна отримати у відділі продажів за адресою: Новообухівське шосе, 10 кілометр, Київська область

Схожі новини

Всі новини
dim logo

Повідомлення успішно надіслано!

Дякуємо, що Ви з нами

dim logo

Запит успішно надіслано, найближчим часом ми зв’яжемось з Вами

Дякуємо, що Ви з нами