#READYDIM – квартири з ремонтом в ЖК Метрополіс

DIM group пропонує в комплексі для життя Метрополіс послугу #READYDIM – квартири з ремонтом. На вибір наших інвесторів представлені два варіанти дизайну Fresh та Warm – в контрастних і теплих тонах. На сайті комплексу можна ознайомитися з візуалізацією інтер’єрів та з матеріалами, які будуть використовуватись. Пропозиція включає не тільки сам ремонт, але й встановлення сантехнічного обладнання, електрофурнітури, міжкімнатних дверей, опалювальних приладів, теплої підлоги та ін. Використовуватися будуть виключно екологічно чисті сертифіковані оздоблювальні матеріали та обладнання провідних українських та європейських виробників.

Метрополіс – житловий комплекс комфорт-класу, який зводиться по вул. Академіка Заболотного, 1. ЖК практично рівновіддалений від двох станцій метро – «Теремки» та «Іподром». Комплекс буде включати 4 будинки різної поверховості. В проекті передбачено власний ландшафтний парк площею 2 га, дитячі та спортивні майданчики. На території ЖК буде і свій дитячий садок. Перші поверхи віддадуть під стріт-рітейл і сферу обслуговування. Територія буде охоронятися, з цілодобовим відеоспостереженням, а для авто передбачені підземний і гостьовий паркінги.

Перший та другий будинки планують здати у 2 кв. 2020 р., третій будинок – в 3 кв. 2021 р., четвертий будинок – у проекті. В продажу є одно-, дво-, трикімнатні та дворівневі квартири. Вартість квартири з ремонтом стартує від 30 320 грн за квадратний метр.

Більш детальну інформацію можна отримати у відділі продажів комплексу для життя Метрополіс: м. Київ, вул. Заболотного, 1, телефон: +380 44 499 35 60.

http://metropolis.com.ua

Більш детальну інформацію про вартість ремонту і вибрати бажаний дизайн можна на сайті http://readydim.ua

Схожі новини

Всі новини
dim logo

Повідомлення успішно надіслано!

Дякуємо, що Ви з нами

dim logo

Запит успішно надіслано, найближчим часом ми зв’яжемось з Вами

Дякуємо, що Ви з нами