Старт продажів комерційних приміщень в заміському комплексі Park Lake City

Новий комплекс бізнес-класу буде побудовано в селі Підгірці Обухівського району Київської області на  закритій території площею 15 га.

Park Lake City – це новий формат заміського житла з чотирьохповерховими будинками і таунхаусами загалом на 913 квартир, територією із зонами для відпочинку, водоймою та пляжем, а також власним  дитячим освітнім закладом.

 

Продаж відкрито на комерційні приміщення площею від 21 м2 до 75 м2. Наразі діють ексклюзивні умови інвестування та є можливість об’єднання акційних пропозицій.

Усі приміщення матимуть власний вхід з фасадної сторони будинків, що буде перевагою для власників комерційної нерухомості та не заважатиме мешканцям комплексу, будуть зі скляними панорамними вітринами, обладнані мережами електропостачання, радіо та телефонії, передбачено підключення водопостачання та приєднання до системи каналізації. Приміщення підійдуть для кафе, ресторанів, салонів краси, магазинів продуктових або непродовольчих товарів, аптек та інших комерційних об’єктів. Завершення будівництва будинків першої черги заплановано на III-IV квартал 2020 року.

Детальну інформацію щодо наявних у продажу комерційних приміщень можна отримати у відділі продажів за адресою:

Новообухівське шосе, 10 кілометр, Київська область або за телефоном  38(044)499-35-85

parklake.city

Схожі новини

Всі новини
dim logo

Повідомлення успішно надіслано!

Дякуємо, що Ви з нами

dim logo

Запит успішно надіслано, найближчим часом ми зв’яжемось з Вами

Дякуємо, що Ви з нами