Відкрито продажі в першому в Україні клубному еко-комплексі Park Lake City

Повідомляємо про старт продажів квартир в заміському комплексі бізнес-класу Park Lake City, який буде розташовано в селі Підгірці Обухівського району, Київської області.

Проект передбачає будівництво 18 чотириповерхових будинків на 913 квартир та 15 таунхаусів на закритій території площею 15 га. В проект закладено більш ніж 30 різноманітних планувань квартир площею від 42 м2 до 92 м2. На перших поверхах комплексу розташуються сітіхауси – квартири із зеленим подвір’ям від 25 до 100 м².

Будівництво першої черги на 229 квартир планується завершити у III-IV кварталах 2020 року. Вартість на квартири стартує від 20 500 грн/ м2.

В комплексі заплановано зведення сучасного освітнього середовища – дитячої дошкільної установи, поєднаної зі школою І-го ступеню. Також на території житлового комплексу передбачено 913 місць для паркування автотранспорту та 6 зон відпочинку – поруч із комплексом розташована водойма та піщаний пляж.

Park Lake City – це новий формат заміського житла, який є справжнім взірцем клубної нерухомості. Такі проекти знаходяться поза часом і конкуренцією. Витончена та стильна, архітектура Park Lake City  поєднує в собі новітні технологічні рішення та високоякісні екологічні матеріали, гармонію естетики та мінімалізму.

Park Lake City – перший в Україні проект житлового комплексу що проходить сертифікацію міжнародної організації BREEAM. Це система оцінки екологічності будівель, розроблена в 1990 році у Великобританії. Сертифікат BREEAM – це підтвердження високої якості об’єкта й гарантія того, що споживані ресурси використовуватимуться дбайливо, а витрати на експлуатацію будуть помітно нижчі – до 35% економії в порівнянні з комплексами, які не мають подібної сертифікації.

Проект повністю реалізує принцип дбайливого девелопменту: як на етапі будівництва, так і в процесі експлуатації будуть застосовуватися новітні технології, які дозволяють зберегти екологічні показники довкілля.

Детальну інформацію про комплекс Park Lake City можна отримати у відділі продажів за адресою:

Новообухівське шосе, 10 кілометр, Київська область або за телефоном  38(044)499-35-85

parklake.city

Схожі новини

Всі новини
dim logo

Повідомлення успішно надіслано!

Дякуємо, що Ви з нами

dim logo

Запит успішно надіслано, найближчим часом ми зв’яжемось з Вами

Дякуємо, що Ви з нами