Гривнева розстрочка у сучасному еко-місті LUCKY LAND

Акція діє до 31 грудня 2022

Сучасне еко-місто LUCKY LAND від компанії DIM пропонує придбати квартири на умовах гривневої розстрочки, без прив’язки до курсу долара. Термін розстрочки до 2-х років, перший внесок – від 30% від вартості квартири. Також звертаємо увагу на можливість скласти індивідуальний графік по сплаті розстрочки, який буде зручним для вас у сьогоднішні нелегкі часи.

Дана програма дає можливість зберегти та примножити гривневі заощадження, не турбуючись про можливе здорожчання курсу долара. Висока рентабельність інвестицій у м² всіх проєктів від DIM, робить гривневу розстрочку ще більш привабливою, як для інвестицій, так і для життя.

Саме зараз час інвестувати і вигідно купувати квартиру в найзатишнішому еко-комплексі Києва LUCKY LAND, адже вартість м² вже через пів року зросте на 30% і більше.

LUCKY LAND розташований в м. Києві, в 10 хвилинах від метро Академмістечко. Власний парк, мотузкове містечко, зони відпочинку з гойдалками та барбекю, прогулянкова алея, школа КМДШ і садочок на території – все це вже будується!

Перша черга будівництва вже готується до вводу в експлуатацію в грудні 2022 року. Детальніше у відділі продажу!

Інші акції від компанії DIM

promo-photo

Діє до 31 грудня 2022

Готові квартири з ремонтом

в еко-місті LUCKY LAND

promo-photo

Діє до 5 грудня 2022

Вигідна п'ятниця 4в1

у еко-місті LUCKY LAND

promo-photo

Діє до 31 грудня 2022

Квартира з мінімальним першим внеском

у еко-місті LUCKY LAND