Розстрочка без прив’язки до курсу долара у комплексі Метрополіс

Акція діє до 31 грудня 2022

Сучасний і стильний комплекс Метрополіс від компанії DIM пропонує придбати квартири на умовах гривневої розстрочки, без прив’язки до курсу долара. Термін розстрочки до 2-х років, перший внесок – від 30% від вартості квартири. Також звертаємо увагу на можливість скласти індивідуальний графік по сплаті розстрочки, який буде зручним для вас у сьогоднішні нелегкі часи.

Дана програма дає можливість зберегти та примножити гривневі заощадження, не турбуючись про можливе здорожчання курсу долара. Висока рентабельність інвестицій у м² всіх проєктів від DIM, робить гривневу розстрочку ще більш привабливою, як для інвестицій, так і для життя.

Саме зараз час інвестувати і вигідно купувати квартиру в Метрополіс, адже вартість м² вже через пів року зросте на 30% і більше. Перші дві черги будівництва вже введені в експлуатацію і заселені.

Метрополіс – амбітний і красивий. Розташований в 5 хвилинах пішки до метро Теремки, в 10 хв до ВДНГ, має розвинену внутрішню інфраструктуру, власний ландшафтний парк у 2 га, найсучасніші зони відпочинку.

Метрополіс – комплекс, при зведенні якого використовуються найкращі технології будівництва: монолітно-каркасна технологія з найміцнішим фундаментом, стіни – повнотіла керамічна цегла, фасад – керамограніт, звукоізоляційні вікна, індивідуальне опалення в кожній квартирі, високошвидкісні ліфти. В кожному будинку – дизайнерські лобі із зонами відпочинку, ключі доступи, консьєрж-сервіс, своя управляюча компанія DIM EXPERT.

Інші акції від компанії DIM

promo-photo

Діє до 31 грудня 2022

Фіксуємо кращі ціни на кращі квартири

в інноваційному комплексі Метрополіс

promo-photo

Діє до 5 грудня 2022

Вигідна п'ятниця 4в1

у комплексі Метрополіс

promo-photo

Діє до 5 грудня 2022

Найкраща пропозиція року

від Метрополіс