Вигідна розстрочка на квартиру у ЖК «Метрополіс» терміном до 7 років! Перший внесок — всього 10%!

Акція діє до 31 травня 2022

У комплексі «Метрополіс» від групи компаній DIM нова пропозиція — неймовірна розстрочка з мінімальним першим внеском та фіксованою сумою оплати! А термін сплати до 7 років!

Придбайте квартиру у «Метрополісі» з першим внеском 10% і додатково отримуйте можливість фіксованої щомісячної оплати в залежності від типу квартир!

До прикладу, сплачуйте 1000 $ щомісяця при купівлі однокімнатної квартири, 1200 $ — при купівлі двокімнатної та 2000 $ — чотирикімнатної.

Встигніть придбати зараз! Адже неймовірна пропозиція розповсюджується на обмежену кількість квартир! Розстрочка терміном до 7 років — це топ-пропозиція на столичному ринку нерухомості!

«Метрополіс» — сучасний комплекс класу комфорт+, який має усі переваги бізнес-класу та ідеальну локацію. Комплекс розташований у пішій доступності до 2 станції метро, а з вікон ЖК «Метрополіс» відкривається краєвид на Голосіївський ліс та ВДНГ, тож ви завжди будете милуватись природою і дихати свіжим повітрям. Розвинена інфраструктура комплексу задовольнить усі потреби мешканців! На території будуть облаштовані: ландшафтний парк на 2 га; фонтан та інтерактивна площа; інноваційний дитячий садок, підземний та гостьовий паркінги; бігові доріжки; ресторани та кафе.

Зацікавила пропозиція? Телефонуйте до відділу продажу та дізнавайтесь, на які квартири діє пропозиція!

Інші акції від компанії DIM

promo-photo

Діє до 31 травня 2022

Квартири з ремонтом

в розстрочку до 5 років!