Канікули на розстрочку у Новий Автограф! Купуйте квартиру у розстрочку з канікулами на 3 місяці і отримуйте знижку до 7%

Акція діє до 31 січня 2022

Раді повідомити, що наразі у житловому комплексі «Новий Автограф» від групи компаній DIM діє унікальна новорічна пропозиція — канікули на розстрочку!

Купуйте квартиру в розстрочку терміном до 20.02.22 року та отримуйте знижку до 7%! Умова покупки — перший внесок від 30%!

Оцініть вигоду! Ви отримуєте 3-місячні канікули на оплату розстрочки та знижку на всю вартість квартири як у випадку 100% оплати!

Квартири у ЖК «Новий Автограф» — це продумані планування, панорамні вікна та безмежна кількість простору для відпочинку і дозвілля великої сім'ї! У комплексі передбачена розвинена внутрішня інфраструктура, підземний паркінг із зарядками для електрокарів та стильне дизайнерське лобі замість під'їзду.

Перевагою комплексу є його локація, адже поблизу «Нового Автографа» є все необхідне для життя: великий парк, школи, дитсадки, супермаркети, магазини, ресторани і дві станції метро у пішій доступності.

Поспішайте! Влаштуйте справжнє свято для себе та родини! Залишились останні квартири!

Подробиці щодо планувань, ціни квадратного метра та інших питань дізнавайтесь у нашому відділі продажу.

Інші акції від компанії DIM

promo-photo

Діє до 31 січня 2022

Розстрочка без здорожчання на квартиру +24 місяці!

Нова пропозиція у ЖК «Новий Автограф»

promo-photo

Діє до 31 січня 2022

Квартира місяця у Новому Автографі

затишна оселя з терасою зі знижкою у 230 000 грн

promo-photo

Діє до 31 січня 2022

Вигода до 730 000 грн

на квартири у ЖК «Новий Автограф»