Даруємо гарантовані знижки на квартири!

Акція діє до 15 липня 2022

Життя триває й наша головна мета сьогодні — налагоджувати побут у тилу та підтримувати економіку України, аби забезпечувати військових на передовій усім необхідним. Група компаній DIM поступово відновлює свою діяльність й пропонує українцям вагомі знижки на квартири у заміському житловому проєкті бізнес-класу Park Lake City з низькою забудовою, що розташований за 15 хвилин від Києва.

З 16 червня й по 15 липня пропонуємо квартири з гарантованими знижками за умови повної оплати:

  • 15% на усі готові квартири;
  • 10% на квартири, які ще будуються та будуть введені в експлуатацію з січня 2023 року.

Для тих, хто бажає скористатися розстрочкою, у нас також є гарна пропозиція:

  • 10% гарантованої знижки за умови першого внеску у розмірі від 50%.

Заміський житловий проєкт Park Lake City — преміальний комплекс, який складається з трьох кварталів — VITA, AQUA та таунхауси. Перевагами VITA є власне озеро, стильна та ергономічна архітектура, квартири з терасами і власними двориками, паркова зона з рідкісними рослинами. Відмінністю AQUA є власна біоводойма з регульованим рівнем води, яка примикатиме до кожного будинку. Створюючи квартал з таунхаусами, автори зосередили увагу на високому рівні приватності. Таунхауси не будуть схожими між собою, а у центрі кварталу буде зелений парк для прогулянок.

Залишаймося у Києві та творімо наше майбутнє разом!

Для отримання детальної інформації щодо акційної пропозиції завітайте, будь ласка, до відділу продажу Park Lake City: 10 кілометр, Новообухівське шосе.