Гривнева розстрочка на квартири у заміському клубному комплексі Park Lake City

Акція діє до 31 грудня 2022

Park Lake City від компанії DIM – це унікальний розкішний заміський проект, пропонує найкращі умови придбання квартир у гривневу розстрочку, без прив’язки до курсу долара. Термін розстрочки до 2-х років, перший внесок – від 30% від вартості квартири. Також звертаємо увагу на можливість скласти індивідуальний графік по сплаті розстрочки, який буде зручним для вас у сьогоднішні нелегкі часи.

Дана програма дає можливість зберегти та примножити гривневі заощадження, не турбуючись про можливе здорожчання курсу долара. Висока рентабельність інвестицій у м² всіх проєктів від DIM, робить гривневу розстрочку ще більш привабливою, як для інвестицій, так і для життя.

Park Lake City розташований в 10 км від центру Києва по Новообухівській трасі. Він такий єдиний, з власним пляжем, білосніжним піском, чистішою водоймою, незайманою природою, в оточені розвиненої інфраструктури. Вишукана низькоповерхова архітектура, з розкішними терасами і панорамними вікнами, найкращі технології будівництва роблять проєкт особливим. Саме зараз час інвестувати і вигідно купувати квартиру в Park Lake City, адже вартість м² вже через пів року зросте на 30% і більше. Чекаємо на вас у нашому відділі продажу.

Інші акції від компанії DIM

promo-photo

Діє до 31 грудня 2022

Відчувай спокій з видом на водойму

у заміському клубному комплексі Park Lake City

promo-photo

Діє до 5 грудня 2022

Вигідна п'ятниця 4в1

у заміському клубному комплексі Park Lake City