Актуальні акційні пропозиції DIM group - фото 1
04. 04. 2018
Актуальні акційні пропозиції DIM group

DIM group надає вигідні умови на квадратні метри в трьох своїх житлових комплексах.

Так, в ЖК «А52» діє безвідсоткова розстрочка на житлову нерухомість за умови оплати першого внеску від 30% і внесення повної оплати до кінця 2018 року. Мінімальна вартість квадратного метра зі знижкою до кінця року становить $1,4 тис, при цьому максимальна знижка – 15%.

Також, пропонуються спеціальні умови придбання паркомісця для мотоцикла. За умови розтермінування вартість одного мотоцикломісця складе $9 тис.

У ЖК «Метрополіс» можлива безвідсоткова розстрочка на житло до 2 кварталу 2020 року з прив'язкою до долара. Перший внесок – від 8%. При оплаті 70% від повної вартості квартири, розстрочка фіксується в гривні до кінця нинішнього року. Мінімальна ціна «квадрата» становить 19,2 тис. грн.

У ЖК «Автограф» можна отримати знижку до 10% на покупку квартири, мінімальний розмір першого внеску – від 30% від загальної вартості житла.

Мінімальна вартість комерційної нерухомості в «Автограф» становить $1340 за квадратний метр. При оплаті 70% від вартості, максимальна знижка на комерційну нерухомість сягає 12%.

 

Підписатися на розсилку