«Чорна п'ятниця» вдалася - продажі зросли - фото 1
06. 12. 2017
«Чорна п'ятниця» вдалася - продажі зросли

30 листопада було завершено угоди та підписано договори по заявкам, які надійшли в період Black Friday. Акція принесла DIM GROUP на 30% більше угод, ніж зазвичай - йдеться в повідомленні прес-служби групи компаній.

Нагадаємо, що акція від DIM GROUP тривала з 20 по 24 листопада 2017 року. Йдеться про проекти DIM GROUP - житлові комплекси «Автограф» (вул. Генерала Жмаченка, 28), «Метрополіс» (вул. Академіка Заболотного, 1), «А52» (вул. Січових стрільців, 52-А).

Запити покупців розподілилися наступним чином: найбільше - 52% від кількості проданих квартир - були в ЖК «Автограф», 30% - ЖК «Метрополіс», 18% - ЖК «А52».

«Очікування від «Чорної п'ятниці» виправдалися - активність покупців виявилася високою. Люди оцінили додаткову лояльність, яка дозволила придбати житло їхньої мрії», - повідомляє Павло Подраний, директор відділу продажів DIM GROUP.

За його словами, максимальний розмір знижки досягав 20%, середні знижки варіювалися від 5% до 7%.

Він також зазначає, що більшість покупців, які звернулися в компанію, давно знали про проекти і розглядали покупку в житлових комплексах девелопера, але чекали слушного моменту.

«Ми розглядаємо «Чорну п'ятницю» - як можливість в черговий раз продемонструвати нашим інвесторам лояльність компанії. Покупцеві приємно отримувати від девелопера подарунки у вигляді знижок. Для деяких це стало можливістю придбати квартиру трохи більшої площі за рахунок зекономлених на знижку коштів », - говорить Павло Подраний.

Підписатися на розсилку