DIM GROUP дарує подарунки за малюнки! - фото 1
08. 12. 2017
DIM GROUP дарує подарунки за малюнки!

DIM GROUP і портал domik.ua оголошують конкурс «Дива продовжуються! Подарунок за малюнок». Запрошуємо юні дарування і їх творчих батьків приєднатися до конкурсу і виграти чудові призи до Дня Святого Миколая!

З 8 по 18 грудня 2017 року підготуйте малюнок на тему: «Як лісові мешканці готуються до зимових свят в ЖК« Метрополіс» і розмістіть його в коментарях під публікацією про конкурс на сторінціі domik.ua в Facebook.

Найкраща робота буде відзначена, а її автор отримає головний приз – ігрову приставку Sony PlayStation-4! Але і це ще не все! Додаткових 8 призів, а саме: 4 конструктора LEGO, графічний планшет і 3 книги про захоплюючі пригоди Гаррі Поттера будуть розіграні між усіма учасниками акції «Дива продовжуються! Подарунок за малюнок!».

Імена переможців буде оголошено 19 грудня. Автора найбільш креативного малюнка обиратимуть представники DIM GROUP. Ще вісім щасливчиків будуть визначені за допомогою сервісу Random. Список переможців і скріншоти розіграшів опублікують на сторінці domik.ua в Facebook 19 грудня.

З детальними умовами конкурсу знайомтеся на сайті житлового комплексу «Метрополіс».

 

Підписатися на розсилку