DIM GROUP ініціює наукові дослідження - фото 1
09. 11. 2017
DIM GROUP ініціює наукові дослідження

DIM GROUP ініціює низку наукових досліджень щодо безпечної експлуатації об’єктів нового будівництва та на розробку особливої екологічної політики, що гарантує безпечне для стану навколишнього середовища будівництво та експлуатацію житлових комплексів.  

Головний інженер DIM GROUP Сергій Картавих взяв участь в роботі науково-практичних конференцій «Проблеми сучасного залізобетону» (м. Полтава) і  «Комп’ютерні системи та інноваційні технології в будівництві і машинобудуванні» (м. Дніпро).

У доповіді про розробку експертної системи оцінювання впливів на навколишнє середовище за шкалою BREEAM, представник DIM GROUP наголосив на важливості формування особливої екологічної політики підприємства на передпроектній стадії будівництва.

Практика будівництва та експлуатації будівель і споруд показує, що проведення будівельних робіт з великою ймовірністю призводить до низки подій, які спричинені впливом новобудов на навколишнє середовище.

У зв’язку з цим, лишаються особливо актуальними оцінка екологічних, соціальних та економічних наслідків; запобігання деградації навколишнього середовища, відновлення порушених в результаті господарчої діяльності природних систем.

Представник DIM GROUP також ознайомив науковців з даними експериментальних досліджень, що отримані при діагностуванні різноманітних будівельних конструкцій. Оцінювання технічного стану проводилися у співпраці з Державним підприємством «Науково-дослідний інститут будівельних конструкцій». Як зазначив Сергій Картавих, для розробки і впровадження інтелектуальних систем підтримки прийняття рішень (ІСППР) в будівельній галузі, необхідними є систематизація і формалізація реальних даних про технічний стан різних конструкцій, що функціонують у різний час та в різних умовах.

DIM GROUP продовжуватиме дослідження у вказаних напрямках та запрошує до співпраці експертів і фахівців суміжних галузей.

З матеріалами досліджень  можна ознайомитися в  науково-технічному, виробничому та інформаційно-аналітичному журналі «Наука та будівництво» та збірці наукових праць «Будівництво. Матеріалзнавство. Машинобудівництво».

 

Підписатися на розсилку