DIM GROUP отримав міжнародну премію EEA Project Awards 2017    - фото 1
24. 11. 2017
DIM GROUP отримав міжнародну премію EEA Project Awards 2017

Відбулася урочиста церемонія нагородження переможців одного з найбільших подій у сфері нерухомості EEA Real Estate Project Awards країн Східної Європи та Азії. В рамках заходу були названі кращі девелопери і реалізовані об'єкти нерухомості України, Грузії, Білорусі, Казахстану та Азербайджану.

DIM Group став номінантом в категорії «Девелопер року» та лауреатом Премії «Developer of the year. Award for exceptional achievements in development».

«Останній рік дійсно був дуже насиченим і продуктивним – це і запуск масштабних проектів, і впровадження нових прогресивних ідей. Дана нагорода є дуже цінною для нас і символічною. Впевнена, що вона надихне нас на зведення нових унікальних житлових комплексів, які прикрасять улюблену столицю», зазначила на церемонії вручення Анна Насіковська, Сo-Founder DIM Group.

Для довідки. Незмінним організатором Премії є Український клуб нерухомості (URE Club). Переможців визначало міжнародне журі, до списку якого увійшли відомі архітектори, девелопери та консультанти з різних країн.

Підписатися на розсилку