DIM GROUP розігрує квартиру в ЖК «Метрополіс»    - фото 1
01. 12. 2017
DIM GROUP розігрує квартиру в ЖК «Метрополіс»

Група компаній DIM розіграє квартиру в житловому комплексі «Метрополіс» серед відвідувачів парку розваг «Зимова країна на ВДНГ», що функціонуватиме з 16.12.2017 по 14.01.2018.

Учасником акції може стати кожен громадянин України, старший 18 років, який придбає квиток на одну з локацій події. Для цього потрібно зареєструватися на сайті ВДНГ, вказавши ПІП, контактні дані та унікальний код квитка. Детальні умови розіграшу будуть оприлюднені 4 грудня 2017 року на сайтах ЖК «Метрополіс» та ВДНГ. Щасливчика буде визначено за допомогою сервісу random.org у присутності преси, представників DIM GROUP, ВДНГ і всіх бажаючих 14 січня 2018 року.

Як повідомив Павло Подраний, директор відділу продажів DIM Group, в якості призу мається на увазі 1-кімнатна квартира площею 40,7 кв.м з кухнею-вітальнею в ЖК «Метрополіс» на Теремках.

«Національний Експоцентр надав нам ексклюзивну можливість провести акцію серед своїх відвідувачів у ці святкові дні. Впевнений, що цієї зими ВДНГ традиційно стане головним і найбільш грандіозним парком зимових розваг України для дозвілля сотень тисяч киян і гостей столиці», - розповів керівник відділу продажів.

Підписатися на розсилку