DIM GROUP став «Лідером року 2017» за результатами національного рейтингу - фото 1
12. 12. 2017
DIM GROUP став «Лідером року 2017» за результатами національного рейтингу

Національний бізнес-рейтинг провів об'єктивну комплексну оцінку результатів діяльності DIM GROUP, визнавши холдинг «Лідером року 2017».

«Статус Лідера – це завжди символ надійності і довіри. Це означає планомірно реалізовувати свою бізнес-стратегію, виконувати зобов'язання перед інвесторами, партнерами, державою і суспільством, розвивати проекти, які стають зразковими за рівнем комфорту в своєму класі. У свою чергу, будь-які досягнення – це додатковий стимул, мотивація до поліпшення», – прокоментував подію керуючий партнер DIM GROUP Олександр Насіковський.

Національний бізнес-рейтинг вже більше 14 років вивчає діяльність провідних українських і міжнародних компаній і встиг завоювати довіру ділового співтовариства за прозорість і незалежність оцінки. Лауреати отримують право на використання спеціального знака премії, що означає заслужену оцінку бізнесу з боку провідних експертів, що входять до складу журі.

DIM GROUP became the "Leader of the Year 2017" according to the results of the national rating

The National Business Rating conducted an objective comprehensive evaluation of the results of the DIM GROUP, recognizing the holding as the "Leader of the Year 2017".

Підписатися на розсилку