DIM group вітає переможця розіграшу квартири від ЖК «Метрополіс»! - фото 1
17. 02. 2018
DIM group вітає переможця розіграшу квартири від ЖК «Метрополіс»!

17 лютого на сцені «Запальної масляної на ВДНГ» відбувся фінал розіграшу квартири від ЖК «Метрополіс».

Під час прямої трансляції зі студії, де відбувався розіграш, присутні на ВДНГ глядачі дізналися ім‘я переможця, якого було визначено за допомогою генератора випадкових чисел – сервісу random.org. Власницею чудової квартири в унікальному житловому комплексі «Метрополіс» стала Оксана Василівна Левчина.

Як відомо, з 16.12.2017 року DIM group проводив розіграш квартири у житловому комплексі «Метрополіс», який будується на вулиці Академіка Заболотного, 1 (метро Теремки).

Відповідно до умов Акції, до розіграшу квартири міг долучитися кожен, хто придбав вхідні квитки на локації «Зимової країни на ВДНГ» та реєстрував їх унікальні коди на сайті vdng.ua. Бажаючих виграти квартиру було понад 2 тисячі. З 15 лютого реєстрацію було припинено, учасникам телефонували і перевіряли вказані анкетні дані.

Як з’ясувалося, переможниця розіграшу Оксана Левчина – студентка, майбутній податківець. Приїхала з Сумської області і нині мешкає в гуртожитку. Взяти участь у розіграші вирішила у передріздвяний вечір, після прогулянки по ВДНГ. Щасливим виявився квиток на локацію «Льодяні скульптури».

Щиро вітаємо переможницю та чекаємо у центральному офісі DIM group! 

Під час Акції також розігрувавcя планшет iPad. Нагадаємо, що протягом «Зимової країни на ВДНГ» усі відвідувачі мали чудову нагоду завітати на всі розважальні локації ВДНГ, взяти участь у розіграші та драйвово провести час із мешканцями ЖК «Метрополіс» – веселими та винахідливими єнотами. Щоб взяти участь у розіграші планшету, необхідно було зробити селфі з веселунами-єнотами на фоні фотозони житлового комплексу та викласти  на офіційній сторінці ЖК у фейсбуці із хештегом #Метрополіс та #тобіпощастить. Сервіс random.org визначив переможця. Планшет отримає Олена Зарубіна! Чекаємо у відділі продажу ЖК «Метрополіс» для вручення подарунку.

Вірте у дива і вони обов’язково відбуватимуться у вашому житті!

 

Підписатися на розсилку