DIM Realt розпочала продажі квартир за системою Trade-in - фото 1
15. 02. 2018
DIM Realt розпочала продажі квартир за системою Trade-in

Агенція нерухомості DIM Realt пропонує своїм клієнтам зручний спосіб придбання квартири за системою Trade-in у житлових комплексах компанії DIM group – «Метрополіс», «Автограф», «А52».

Trade-in від DIM Realt – це можливість обміняти власне житло на вторинному ринку на квартиру в новобудові, доплативши лише різницю в ціні. Так, інвестор повністю позбавляє себе зайвих клопотів – не витрачає час на продаж власної квартири чи будинку та мінімізує будь-які ризики пов’язані з оформленням договору купівлі-продажу. Обрану квартиру в одному з житлових комплексів DIM group можна забронювати строком до 1-го місяця з можливістю пролонгації.

Процес оцінювання та реалізації житла, включаючи рекламні витрати, DIM Realt здійснює власним коштом. Спеціаліст компанії допомагатиме клієнту зібрати необхідні документи та надаватиме кваліфіковані консультації з юридичних питань. Також у його обов’язки входить активне просування об’єкту, організація показів для потенційних клієнтів, ведення переговорів та супровід під час оформлення договору купівлі-продажу.

Детальніше про умови програми Trade-in дізнавайтеся у менеджера DIM Realt за тел.: 098 200 24 16

 

Підписатися на розсилку