alt_ua
31. 07. 2017
Група компаній DIM допомогла облаштувати сквер в с. Підгірці

30 липня 2017 року представники DIM взяли участь у святковому відкритті скверу в селі Підгірці, біля якого зводиться новий проект компанії – еко-містечко Park Lake City. Захід відвідало понад 100 місцевих жителів і гостей з навколишніх сіл.

Сквер був створений на перетині центральних вулиць села з ініціативи Підгірцівської сільської ради та за підтримки групи компаній DIM.

«Кожен наш новий житловий проект – це значні інвестиції в соціально-побутову інфраструктуру мікрорайону забудови. Park Lake City не став винятком. Після введення в експлуатацію нового ЖК в с. Підгірці з'являться початкова школа і дитячий садочок. Однак, ще до встановлення будівельного паркану, в кооперації з сільською радою та місцевою громадою, ми відкрили в центрі села впорядкований сквер. Сподіваємося, що місцеві жителі змогли його оцінити!», – повідомив на відкритті представник групи компаній DIM Павло Подраний.

Завдяки злагодженій роботі Підгірцівської сільської ради та будівельного підрозділу групи компаній DIM, благоустрій скверу площею в 1000 кв. м. здійснився за 3 місяці. Фінансові витрати на облаштування зеленої зони склали понад 800 тис. грн. і дозволили виконати роботи з проектування, благоустрою, освітлення території. Місцевою громадою для озеленення скверу було висаджено кілька десятків різного виду дерев і кущів, встановлені лавки, урни, дитячі гойдалки, автобусна зупинка.

На урочистому відкритті дітей і дорослих розважали аніматори та казкові герої. Для найменших влаштували шоу мильних бульбашок, пригощали морозивом і солодкою ватою, встановили батут. Крім того, в сквері, завдяки групі компаній DIM, з'явився арт-об'єкт з символічною назвою «Дерево добробуту», в основі якого місцева археологічна знахідка - жорна старовинного млина.

Група компаній DIM допомогла облаштувати сквер в с. Підгірці - фото 2 Група компаній DIM допомогла облаштувати сквер в с. Підгірці - фото 3
Підписатися на розсилку