Група компаній DIM – генеральный партнер проекту Kyїv art school - фото 1
06. 04. 2017
Група компаній DIM – генеральный партнер проекту Kyїv art school

6 квітня о 19.00 в музейно-виставковому центрі «Музей історії Києва» відбудеться офіційне відкриття проекту Kyїv art school. Його основна мета – пригадати столітню історію заснування Української академії мистецтв та презентувати серію ретроспективних виставок знакових столичних художників сучасності, які отримали професійну мистецьку освіту в Києві.

Проект відкриється великою персональною виставкою художника-абстракціоніста – Петра Лебединця, що добре відомий як в Україні, так і далеко за її межами. Митцю на зламі ХХ—ХХІ століття вдалося вдихнути нове життя у традиції європейського нефігуративного мистецтва. Всього заплановано представити більше 10-ти колекцій художників, кожен з яких передасть у фонд музею по одній авторській картині.

В рамках проекту організатори також запланували серію зустрічей та творчих вечорів з київськими художниками, галеристами та мистецтвознавцями. «Кожен новий мистецький проект – це ніби цеглина, яка має величезне значення в розбудовуванні нашої власної культури. Мене тішить той факт, що є люди, які ініціюють подібні заходи, а ми маємо за честь виступити в ролі генерального партнера.» – коментує Анна Насіковська, співзасновниця DIM group.

Підписатися на розсилку