alt_ua
21. 07. 2017
Група компаній DIM презентує житловий комплекс Park Lake City

Житловий комплекс Park Lake City – новий масштабний проект групи компаній DIM з повноцінною інфраструктурою, зеленою облаштованою територією площею 15 га та власним озером 3,8 га, який зводиться в 10 км від Києва, у затишному передмісті - с. Підгірці, Обухівського району.

Проектом передбачено 11 комфортних будинків з неповторною архітектурою на 5, 7 та 9 поверхів. Піщаний пляж із шезлонгами, зони для барбекю та пікніків, місточки для риболовлі, фруктовий сад та ландшафтний парк забезпечать усі умови для атмосфери добросусідства, а спортивні майданчики та велосипедні доріжки посприяють активному дозвіллю. Важливими об’єктами інфраструктури є власний освітній заклад, де функціонуватиме дитячий садочок та початкова школа. Також на території комплексу буде зведено торгівельний центр з продуктовим супермаркетом та кафе.

Ключова філософія Park Lake City ґрунтується на екологічності житлового простору, оточуючого середовища та дбайливого ставлення до природи. Наразі проектну документацію подано на сертифікацію міжнародної організації BREEAM. В першу чергу, це гарантія високих експлуатаційних характеристик будівель, безпека та комфорт мешканців.

“У більшості європейських країн вже давно практикується “зелене будівництво”. Завдання групи компанiй "DIM" надати в Українi цiй тенденцiї нового потужного iмпульсу. Якісне та екологічне житло – це, в першу чергу, турбота про здоров'я наших інвесторів і дбайливе ставлення до природних ресурсів. Жителi наших ЖК помiтять також переваги енергоефeктивного житла i в суттєвому заощадженні на комунальних платежах ” – коментує Олександр Насіковський, управляючий партнер групи компаній DIM.

В будинках комплексу представлено квартири із продуманими плануваннями площею від 34 м2 до 110 м2. Висота стель від 2,9 м до 3,3 м. Серед них можна обрати житло з власним зеленим подвір’ям або просторою терасою в 20 кв.м. Територія закритого типу з контролем доступу, цілодобовою охороною та системою відеоспостереження гарантують високий рівень безпеки майбутніх мешканців.

Введення в експлуатацію 4-х будинків першої черги заплановано на IV квартал 2018 року. Старт продажів розпочнеться незабаром, але у Вас є чудова можливість вже зараз забронювати квартиру, яка прийшлась до смаку, в одному з будинків першої черги.

Детальніше за телефоном: 044 500 23 23

plc.kiev.ua

Підписатися на розсилку