Група компаній DIM відкрила сквер понад 1 га біля ЖК «Автограф» - фото 1
22. 05. 2017
Група компаній DIM відкрила сквер понад 1 га біля ЖК «Автограф»

20 травня 2017 року в Дніпровському районі Києва відбулося урочисте відкриття парку, розташованого на вул. Генерала Жмаченка, 28. Тепер у майбутніх мешканців житлового комплексу «Автограф» і жителів сусідніх будинків з'явилася нова комфортна зона відпочинку.

На території площею 1,2 га вимощено тротуарною плиткою сотні метрів прогулянкових алей, встановлено 20 ліхтарів з енергозберігаючими лампами та 25 комфортних лавок з урнами. На відкритих ділянках парку оформлено газон.

Святкове відкриття скверу відвідало близько 200 жителів району. Для наймолодших було організовано різні тематичні зони, де вони мали можливість зайнятися моделюванням повітряних куль, нанести аквагрим, пограти у розвиваючі ігри. Всіх гостей розважали аніматори в костюмах відомих персонажів. Також, бажаючі взяли участь в конкурсах і отримали ряд корисних сюрпризів у вигляді брендованих рюкзаків і бейсболок. А в якості частувань для діток – солодка вата і морозиво.

Нагадаємо, ведення в експлуатацію першої черги житлового комплексу «Автограф» заплановано на 4 кв. 2017 року, другої черги – 4 кв. 2018 року.

Група компаній DIM відкрила сквер понад 1 га біля ЖК «Автограф» - фото 2 Група компаній DIM відкрила сквер понад 1 га біля ЖК «Автограф» - фото 3
Підписатися на розсилку