Перший будинок ЖК «Автограф» введено в експлуатацію - фото 1
29. 12. 2017
Перший будинок ЖК «Автограф» введено в експлуатацію

DIM group вітає інвесторів ЖК «Автограф» із введенням першого будинку в експлуатацію! Сертифікат серії IУ №163173562301, виданий Державною архітектурно-будівельною інспекцією України, підтверджує відповідність закінченого будівництвом об'єкта по вул. Генерала Жмаченка, 28 у Дніпровському районі Києва. Документ датується 22 грудня 2017 року.

Офіційне введення об'єкта в експлуатацію дозволяє підключити будинок до міських інженерних комунікацій, необхідних для його функціонування (вода, газ, енергія), здійснити передачу керуючій компанії, а також оформити право власності на об'єкт.

Також хочемо повідомити, що 27 січня 2018 року відбудеться зустріч інвесторів першої черги ЖК «Автограф», на якій буде презентовано керуючу компанію DIM expert (час і місце будуть повідомлені пізніше). З 29 січня 2018 року організовано огляд квартир по нумерації, починаючи з №1.

Оскільки об'єкт введений в експлуатацію в ІV кварталі, згідно з Постановою Кабінету Міністрів України № 461, терміни виконання окремих видів робіт з оздоблення фасадів та благоустрою території переносяться до завершення несприятливих погодних умов. Зокрема, планується завершити роботи з облаштування дитячого ігрового майданчика, зони відпочинку, а також місць для паркування автотранспорту.

Станом на сьогодні, практично всі квартири в першій черзі житлового комплексу «Автограф» розпродані. Введення в експлуатацію другого і третього будинків заплановано на IV квартал 2018 року.

Нагадуємо, що з 31.12.2017 по 2.01.2018, а також 7.01.2018, відділ продажів ЖК «Автограф» вихідний. З актуальним графіком роботи в святкові дні можна ознайомитися за посиланням.

Підписатися на розсилку