Презентація управляючої компанії DIM Expert - фото 1
29. 01. 2018
Презентація управляючої компанії DIM Expert

Управляюча компанія DIM Expert провела закриту презентацію для інвесторів першого будинку житлового комплексу «Автограф». Захід відвідали близько 220 майбутніх власників квартир зі своїми сім'ями.

Інвестори познайомилися з представниками керуючої компанії і отримали відповіді на більшість актуальних питань. Зокрема, на презентації керівник DIM Expert Інна Святенко повідомила, що протягом лютого керуюча компанія буде займатися прийомом будинку на обслуговування. Вже з 1 березня розпочнуться огляди квартир і підписання договорів. Кожному інвестору заздалегідь озвучать дату і час огляду, в ході якого буде складений акт прийому-передачі житла. Якщо у інвестора виникнуть зауваження, вони будуть усунені в найкоротші терміни, щоб квартира повністю відповідала умовам договору.

Інна Святенко також озвучила тариф на обслуговування будинку, який був розрахований відповідно до постанови Кабінету міністрів України № 869 «Про забезпечення єдиного підходу до формування тарифів на житлово-комунальні послуги». Тариф на обслуговування ЖК «Автограф» - 8,97 грн / м.кв. У переліку послуг, що надаються, значиться:

- прибирання прибудинкової території;
- прибирання сходових кліток;
- вивезення побутових, великогабаритних, рідких відходів (збирання, зберігання, перевезення, перероблення, утилізація);
- прибирання підвалу, технічних поверхів та покрівлі;
- технічне обслуговування ліфтів;
- обслуговування систем диспетчеризації;
- технічне обслуговування внутрішньобудинкових систем холодного водопостачання, водовідведення, зливової каналізації та зливостоків;
- дератизація та дезінсекція;
- обслуговування димовентиляційних каналів;
- технічне обслуговування та поточний ремонт мереж електропостачання та електрообладнання, необхідних для електрозабезпечення технічних цілей будинку (освітлення МЗК, електропостачання ліфтів, підкачка води), систем протипожежної автоматики та димовидалення, а також інших внутрішньобудинкових інженерних систем);
- поточний ремонт конструктивних елементів, внутрішньобудинкових систем гарячого і холодного водопостачання, водовідведення, теплопостачання, зливової каналізації і технічних пристроїв будинку та елементів зовнішнього благоустрою;
- поливання дворів, клумб і газонів;
- прибирання та вивезення снігу, посипання частини прибудинкової території, призначеної для проходу та проїзду;
- експлуатація номерних знаків на будинках;
- освітлення МЗК, підвальних приміщень та відкачка води;
- енергопостачання ліфтів;
- періодична повірка, обслуговування та ремонт будинкових засобів обліку води і теплової енергії, в тому числі їх демонтаж, транспортування та монтаж після повірки.

Також мешканцям будинку №1 ЖК «Автограф» був запропонований пакет додаткових послуг, зокрема, клінінг, «господар на годину», відеоспостереження, консьєрж-сервіс і багато іншого, що дозволить мешканцям отримати максимальний комфорт.
«Головний принцип, яким ми будемо щогодини керуватися в своїй роботі, - це завжди чути побажання мешканців. Наша керуюча компанія не випадково обрала девіз: «Ваші турботи - наша робота!». Клієнти будуть економити свій час і сили, звертаючись в керуючу компанію. Спеціально для цього передбачена робота колл-центру, аварійної служби 24/7, служби контролю якості, що дозволить ефективно і в строк надавати заявлені послуги», - розповіла Інна Святенко.

Найближчим часом на сайті www.dimexpert.com.ua у кожної квартири першої черги ЖК «Автограф» з'явиться «особистий кабінет», в якому мешканці зможуть відстежувати показання особистих приладів обліку, отримувати електронні квитанції, акти звірок.

Презентація пройшла в приємній і дружній атмосфері. За чашкою чаю майбутні сусіди обмінювалися враженнями від презентації і планами на майбутнє. Ті, хто вирішив прийти на зустріч з дітьми, могли залишити їх з аніматорами веселитися і розмальовувати пряники.

Нагадаємо, що управляюча компанія DIM Expert входить до складу девелоперсько-будівельного холдингу DIM group.

В кінці 2017 року DIM group повідомив про отримання сертифікату про введення в експлуатацію першої черги ЖК «Автограф» на 384 квартир.

Підписатися на розсилку