alt_ua
11. 07. 2017
Принята стратегія «Здорова сім'я DIM»

Група компаній DIM обрала основний напрямок для соціальної роботи – підвищення якості життя українців, включаючи турботу про їхнє здоров'я. Діяльність компанії і раніше була орієнтована на створення екологічно безпечного житла та комфортного середовища проживання, а також підтримку українського суспільства в цілому. З прийняттям офіційної стратегії, пріоритетність подібних ініціатив значно зросте і набере нових обертів.

Серед основних напрямків соціальної роботи DIM:

1. «Життя на чистому повітрі» – збереження та примноження зелених насаджень; створення і подальша підтримка комфортних зелених зон для населення;

2. Здоров'я і екологічність – підвищення якості життя завдяки використанню передових технологій будівництва і високоякісних будматеріалів при зведенні житлових комплексів, забезпечення доступу до питної води (створення альтернативного водопроводу c артезіанською водою, будівництво бюветів і т.п.), підтримка спортивних заходів та здорового способу життя;

3. Добросусідство – створення продуманого простору для комфортного життя і спілкування жителів: вхідні групи з затишними зонами відпочинку, прогулянкові алеї, дитячі та спортивні майданчики, зони для барбекю та ін.

Як повідомлялося раніше, група компаній DIM підтримала Всеукраїнський дитячий чемпіонат з фігурного катання Kiev Open-2017, а також облаштувала сквер площею понад 1 га біля ЖК «Автограф». В кінці травня співробітники групи компаній DIM приєдналися до благодійного марафону «Пробіг під каштанами», метою якого була закупівля діагностичного обладнання для Центру дитячої кардіології та кардіохірургії.

 

Підписатися на розсилку