Старт продажів у новому будинку ЖК «Метрополіс»! - фото 1
18. 04. 2018
Старт продажів у новому будинку ЖК «Метрополіс»!

Компанія DIM group розпочала продаж квартир у односекційному будинку, будівництво якого ведеться у складі першої черги ЖК «Метрополіс». Житловий комплекс розташований у Голосіївському районі м. Києва за адресою вул. Академіка Заболотного, 1. Вартість квадратного метру в ЖК «Метрополіс» стартує від 20 900 грн.      

Генеральним планом передбачено розміщення на території комплексу власного дитячого садочка, парк площею 2 Га, облаштований велосипедною доріжкою, дитячими та спортивними майданчиками і зонами відпочинку, скалодромом, сухими фонтанами, вуличним кінотеатром під відкритим небом та альтанками для барбекю. На перших поверхах ЖК «Метрополіс» будуть розташовані магазини, кафе, салон краси, аптека та ін.

Посилена теплоізоляція фасаду і якісні енергозберігаючі вікна значно зменшать енерговитрати, пов’язані з опаленням і використанням кондиціонерів, та дозволять підтримувати комфортний мікроклімат протягом усього року. Високотехнологічне обладнання та повна автоматизація процесів на етапі експлуатації дозволять майбутнім мешканцям ЖК «Метрополіс» скоротити на 50% витрати на оплату комунальних платежів.

Ознайомитися з доступними плануваннями квартир ви вже можете на сайті в розділі «Квартири».  Встигніть придбати зручне та сучасне житло поруч із метро за привабливою ціною! Наразі діють спеціальні умови придбання в розстрочку з фіксацією в гривні. Для учасників Олімпійських та Параолімпійських ігор передбачені додаткові знижки. Деталі запитайте у наших кваліфікованих менеджерів: 044 290 70 36

Підписатися на розсилку