УКРГАЗБАНК і DIM group пропонують іпотеку від 0,01% - фото 1
18. 05. 2018
УКРГАЗБАНК і DIM group пропонують іпотеку від 0,01%

Державний Укргазбанк у партнерстві з DIM group пропонує привабливі умови іпотечного кредитування для придбання житла в ЖК «Метрополіс». При першому внеску від 30%, процентна ставка на перший рік складе всього 0,01% річних в національній валюті. Максимальний термін кредитування 20 років.

Мінімальний власний внесок інвестора становить 30% вартості житла, але при першому внеску від 60% клієнти можуть не надавати довідку про доходи, що істотно спрощує процедуру оформлення кредиту.

Під час підписання сторонами Меморандуму про співпрацю, керуючий партнер DIM group Олександр Насіковський висловив упевненість, що вигідні кредитні умови від державного банку-партнера зацікавлять інвесторів ЖК «Метрополіс»

«Укргазбанк» підтвердив акредитацію забудовника і підписав меморандум з умовами кредитування з процентною ставкою від 0,01% на перший рік. Це безпрецедентний приклад вигідного співробітництва на ринку іпотеки. Отримання акредитації в одному з найбільших банків України є додатковим підтвердженням надійності забудовника і девелопера.

«Українські сім'ї отримують можливість придбати житло в кредит на дуже вигідних умовах. Для багатьох такий іпотечний кредит під невеликий відсоток може стати гідною альтернативою розстрочення від забудовника», - підкреслив Олександр Насиковський.

Отримати консультації щодо умов кредитування, а також оформити пакет документів для отримання іпотечного кредиту в банку кожен з клієнтів може в будь-якому відділі продажів DIM group.

На фото зліва на право: директор Київської обласної дирекції Укргазбанку Солнцев Ігор Михайлович і керуючий партнер DIM group Насіковський Олександр Володимирович

 

Підписатися на розсилку