Визначено переможців конкурсу дитячого малюнка - фото 1
20. 12. 2017
Визначено переможців конкурсу дитячого малюнка

Завершився передноворічний конкурс «Дива продовжуються! Подарунок За Малюнок!» від DIM group. З 8 по 19 грудня 2017 року на офіційній сторінці Domik.ua в facebook приймалися дитячі малюнки на тему: «Як лісові мешканці готуються до зимових свят в ЖК «Метрополіс».

Серед робіт учасників, які дотрималися всіх правил конкурсу, DIM group обрав головного переможця, який і отримає ігрову приставку Sony PlayStation-4. Ним став син Анни Мозгової - ліцеїст "Кадетського корпусу" 10-річний Ярослав.

«Про конкурс мені розповіла мама, і я вирішив спробувати, тому що сам добре малюю. На те, щоб закінчити малюнок витратив майже тиждень - я малював кожен день потроху », - розповідає хлопчик.

Серед інших учасників були розіграні ще 8 призів. Переможців визначали за допомогою сервісу Random. Олена Сулейманова отримає в подарунок чудовий графічний планшет. Кароліна Ситник, Руслана Мамчур, Анастасія Луценко та Анастасія Зікій-Адуашвілі стануть власниками захоплюючих конструкторів LEGO, а користувачі Надія Новарро, Олена Правдива та Микита Кірпенко отримають ілюстровані книги про пригоди Гаррі Поттера.

Співробітникам DIM group було складно зробити свій вибір - практично до останнього дня всі учасники дуже старалися. Ми були приємно вражені задумами і неповторними сюжетами робіт юних художників. Кожен малюнок відрізнявся креативністю, оригінальністю і глибокою ідеєю.

DIM group щиро дякує всім учасникам конкурсу дитячого малюнку «Дива продовжуються! Подарунок За Малюнок!» і вітає переможців! Можливо, ЖК «Метрополіс», зображений на малюнку, стане вашим теплим і затишним будинком в майбутньому!

Підписатися на розсилку