Вперше в Україні – система партнерських продажів від DIM Realt - фото 1
16. 02. 2018
Вперше в Україні – система партнерських продажів від DIM Realt

Понад 100 професійних ріелторів відвідали День відкритих дверей, який провело агентство нерухомості DIM Realt 15 лютого в ЖК «Автограф».

Як відомо, агентство працює з ріелторами за системою партнерських продажів (СПП). Це перший випадок співпраці девелоперської компанії з ріелторами на постійній основі.

Протягом декількох годин гості заходу мали нагоду ознайомитись з нерухомістю DIM group, отримати презентаційний матеріал з описом параметрів об'єктів, їх особливостями, доповненими графічними зображеннями, поставити запитання забудовнику, технічним фахівцям, проконсультуватися щодо купівлі нерухомості, детально ознайомитися зі спеціальними умовами від компанії, а також взяти участь в розіграші цінних призів.

Керівник агентства Олег Кравченко подякував ріелторам за участь у заході і висловив сподівання на плідну і тривалу співпрацю.

«Все більше посередників розуміють цінність таких кроків і з більшою довірою ставляться до подібних інструментів.  Тому що вони дозволяють працювати і співпрацювати зі своїми колегами в рамках СПП (системи партнерських продажів). Це вигідніше, ніж працювати самостійно. Приємно бути першими, хто створює унікальний продукт і змінює ринок», – підкреслив керівник DIM Realt.

 

Підписатися на розсилку