Заява ТОВ «Д-І-М» - фото 1
26. 03. 2018
Заява ТОВ «Д-І-М»

Протягом декількох місяців на ТОВ «Д-І-М» здійснюється спланована інформаційна атака, мета якої – нанести шкоду діловій репутації компанії. У нас є підстави вважати, що замовні публікації, які містять недостовірну та брехливу інформацію, ініційовані одним із лідерів столичного ринку нерухомості, конкурентом-забудовником, який намагається дискредитувати ТОВ «Д-І-М» та керівництво компанії.

Нажаль, не всі дотримуються умов добросовісної конкуренції, але прикро, що це додає хвилювань нашим клієнтам. Ще раз наголошуємо на тому, що всю необхідну інформацію щодо дозвільної документації ви можете отримати у відділах продажу. Наша компанія завжди відкрита та діє у правовому полі.

Тому нагадуємо розповсюджувачам недостовірної інформації, що у разі такого порушення, закон надає нам право звертатися до автора відповідного інформаційного матеріалу, та власника веб-сайта з метою спростування такої інформації. Спростування неправдивої інформації здійснюється особою, яка поширила цю інформацію.

Недостовірною вважається інформація, яка не відповідає дійсності або викладена неправдиво, тобто містить відомості про події та явища, яких не існувало взагалі або які існували, але відомості про них не відповідають дійсності (неповні або перекручені).

Відповідні звернення до редакцій веб-сайтів, які ведуть свою діяльність офіційно, вже направлені. Що стосується решти, то це інтернет-ресурси, які не мають офіційних представників та навіть контактного номеру телефону.

Тому додатково інформуємо, що ТОВ «Д-І-М» веде свою господарську діяльність виключно в рамках чинного законодавства, у відповідності до статутної діяльності. Основними напрямками діяльності є управління нерухомим майном, організація продажів та надання рекламних послуг.

ТОВ «Д-І-М» не здійснює будівництво ЖК «Автограф» безпосередньо, однак Товариство на підставі договірних відносин організовує рекламування та продаж нерухомості в ЖК «Автограф». Земельна ділянка, на якій зводиться ЖК «Автограф», не входить до паркових зон, що підтверджується даними з містобудівного кадастру та державного земельного кадастру.

Щодо ЖК «Park Lake City», то ТОВ «Д-І-М» за дорученням замовника будівництва лише здійснювало вивчення попиту на ринку нерухомості у випадку виходу даного ЖК на ринок нерухомості.

Отже, інформація, яка пакетно розміщується недобросовісними конкурентами за гроші є недостовірною.

Ми закликаємо ЗМІ, інвесторів та партнерів звертатися за інформацією до ТОВ «Д-І-М», аби не стати бездумними інструментами в руках маніпуляторів громадською думкою та не отримати юридичних наслідків за тиражування недостовірної інформації.

А ЗМІ просимо дотримуватися етики та високих стандартів журналістики.

Ми завжди відкриті до діалогу та готові надати коментарі на питання, що Вас цікавлять.

Телефон прес-служби: (067) 434 60 16

 

Підписатися на розсилку